Звіт Олександра Трухіна за рік роботи у Верховній Раді України | Слуга народу

Звіт Олександра Трухіна за рік роботи у Верховній Раді України

28 Липня 2020 року

Загальна інформація

  • Узяв участь у всіх 112 засіданнях Верховної Ради (на чотирьох був відсутній на реєстрації через засідання фракції, комітетів і робочі зустрічі)
  • Відвідав 100% засідань бюджетного комітету
  • Направив 174 депутатські звернення
  • Провів 14 зустрічей із виборцями/виїзних прийомів громадян

Олександр Трухін про роботу в парламенті:

Ми продемонстрували, як повинна працювати Рада. Питання розглядаються в комітетах і фракціях, а на сесію виноситься вже результат. Лише за перші півроку скасовано депутатську недоторканність, ухвалено закон про імпічмент Президента, скорочено кількість депутатів до 300 осіб, ухвалено виборчий кодекс України без «мажоритарки», запроваджено кримінальну відповідальність для депутатів за «кнопкодавство» та штрафи за пропуски пленарних засідань.

Ми повернули норму, яка передбачає покарання за незаконне збагачення посадовців, запровадили конфіскацію майна корупціонерів, перезапустили судову реформу, передбачили нагороду для викривачів корупції у розмірі 10% від поверненого державі, надали статус учасника бойових дій та соціальні гарантії добровольцям.

Також нами підтримано створення Фонду розвитку підприємництва для доступного кредитування малого бізнесу, покращено адміністрування податків та зроблено важливий крок на шляху деофшоризації, розблоковано роботу Вищого антикорупційного суду, надано дозвіл НАБУ та ДБР для самостійного «прослуховування» підозрюваних.

Незважаючи на всі перепони, ухвалили закон про ринок землі та закон про банківську діяльність. Підвищено соціальні гарантії дітям-сиротам і дітям, які знаходяться під опікою, збільшено розмір соціальних виплат деяким категоріям громадян.

Результати роботи на окрузі №40:

  • Реконструкція скверу ім. Т. Шевченка в Марганці.

Олексанр Трухін домовився про виділення коштів з обласного бюджету. Роботи з реконструкціїї вже розпочаті. Тож уже цього року
жителі Марганця отримають оновлений сквер, який також буде улюбленим місцем відпочинку і для наступних поколінь.

  • Реконструкція та оновлення медичних закладів округу

Олександр Трухін домовився про виділення коштів на реконструкцію Кам’янської міської лікарні, приймального відділення кам’янської лікарні №9, відділення екстренної допомоги Марганецької центральної міської лікарні.

  • Округ отримає кошти на розвиток територій

Завдяки зусиллям народного депутата були з державного бюджету направлять кошти для придбання медичного обладнання, ремонт освітніх закладів у Марганці і Кам’янському, а також Томаківському, Криничанському і Солонянському районах.

  • 8 шкіл округу отримають кошти на ремонт і обладнання навчальних кабінетів

За сприяння Олександра Трухіна школи округу прийняли участь у конкурсі проєктів урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів». За результатами конкурсу кошти на фінансування проєктів отримають Божедарівська ЗОШ, Томаківська ЗОШ та ще по три школи в Марганеці і Кам’янському.

Додаткову інформацію про роботу депутата можна отримати тут.