Звіт Дмитра Кисилевського за рік роботи у Верховній Раді України | Слуга народу

Звіт Дмитра Кисилевського за рік роботи у Верховній Раді України

5 Серпня 2020 року

Робота в парламенті

 • Взяв участь у всіх 111 засіданнях Верховної Ради (чотири рази був відсутній на реєстрації через засідання фракції, комітетів
  та робочі зустрічі).
 • Відвідав 100% засідань Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.
 • 8 разів брав участь у роботі інших комітетів Верховної Ради.
 • Провів 60 зустрічей із керівництвом українських промислових підприємств та об’єднань підприємців.
 • Разом з депутатами-земляками відстояв 100 млн грн у бюджеті 2020 на реконструкцію злітної смуги аеропорту Дніпро.
 • Домігся фінансування через Дорожній фонд капітального ремонту доріг: Об’їзна Дніпра, Дніпро-Решетилівка, Дніпро-Нікополь, Дніпро-Кривий Ріг, Кропивницький-Кривий Ріг.
 • Організував виїзне засідання Комітету з питань економічного розвитку в Дніпрі, присвячене космічній галузі (12 березня).
 • Домігся виділення 148,5 млн грн на утилізацію та зберігання ракетного палива для Південмашу та ПХЗ.
 • Домігся підтримання Радою законопроекту про виділення 300 млн грн на виплату заборгованості по заробітній платі працівникам Південмашу.
 • Дмитро Кисилевський є автором 24 законопроектів та проектів постанов, що розглядаються Верховною Радою.

Дмитро Кисилевський про роботу в Раді:

Моя сфера відповідальності в Раді та Комітеті економічного розвитку – промисловість. На мою думку, запорука розвитку держави полягає у подоланні комплексу економічної меншовартості, коли ми соромимося розвивати власну економіку в угоду іноземним країнам. Ми маємо забезпечити розвиток саме українських підприємств. Адже промисловість – це нові робочі місця в Україні,
це зарплати і наповнення пенсійного фонду, сплачені податки у бюджети українських міст

Робота на окрузі

 • 672 громадян прийнято приймальною депутата
 • 52 особистих прийоми громадян проведено депутатом в окрузі
 • 327 депутатських звернень направлено відповідальним державним службам

Проєкти в окрузі

 • Workout- майданчик на Рибальську

За сприяння Дмитра Кисилевського у Рибальську встановили workout-майданчик. Про це попросили місцеві мешканці, адже в мікрорайоні були відсутні умови для спортивного розвитку підлітків. Депутат звернувся до заводу НТЗ, який погодився
встановити майданчик і передати його на баланс школи No109. Наразі комплекс працює і складається з лавок для пресу, різного рівня турніків, брусів, кілець, TRX-зони та інших спортивних агрегатів.

 • Школа районного адміна

На початку року був запущений проект навчання адміністраторів фейсбук-спільнот мікрорайонів Дніпра. Навчання проводив засновник спільноти «Райончик» Володимир Мамченко. У «Райончика» є чому повчитися: група об’єднує близько 30 тисяч мешканців проспектів Калнишевського, Слобожанського і прилеглих вулиць. Кисилевський переконаний, що такі групи важливі для розвитку самоорганізації людей у своїх мікрорайонах. Досвід Райончика показує, що онлайн-спільноти допомагають жителям об’єднуватися для вирішення спільних проблем, обговорювати хвилюючі теми і навіть ставити завдання депутатам.

 • Громадський контроль якості роботи маршруток

Кисилевський зібрав скарги жителів на роботу громадського транспорту і скерував їх до міської ради. Там провели перевірку, знайшли численні порушення і зобов’язали перевізників усунути їх протягом місяця. «Я запросив людей, які їздять на цих маршрутках, проконтролювати графік руху», ― згадує Дмитро. «Народні контролери» міряли інтервали, повідомляли дані помічникам депутата, а ті передавали їх у департамент транспорту і перевізникам. За деякими маршрутами є поліпшення, проте роботи ще багато.

 • Передача газоаналізатора для посту еко-моніторингу

В Індустріальному районі, де розташовані десятки виробництв, відновили систему спостереження за шкідливими викидами. Екологічний пост на вулиці Осінній вимірює концентрацію пилу і окисів азоту в повітрі. У 2013 році завод «Інтерпайп Сталь» передав пост місту, відтоді він на міському утриманні. Довгий час система не працювала через вихід з ладу газоаналізатора. Дмитро Кисилевський звернувся до заводу з проханням купити і встановити новий прилад. Нещодавно обладнання передано екологам міста.

 • Піклування про озеро Котлован

Озеро входить до санітарної зони підприємств, тому місто не може надати йому статус зони відпочинку. Проте мешканці там все одно відпочивають. Тому доглядати «Котлован» треба власними силами. Дмитро Кисилевський забезпечує встановлення баків і щотижневий вивіз відходів в теплу пору року. Ініціативні мешканці «Райончика» очистили берег від сміття. У червні за підтримки депутата облаштували берегову зону: бульдозер розрівняв 30 тонн завезеного піску.

 • Татова бібліотека

Для чотирьох бібліотек Індустріального і Самарського районів закупили по комплекту зі 102 сучасних дитячих книг. Дмитро Кисилевський ― батько двох дівчаток. Він обрав ті книги, які читав своїм дітям. Це твори популярних українських авторів ― Галини Вдовиченко, Сашка Дерманського, Андрія Кокотюхи, Катерини Штанко, а також українські переклади найвідоміших зарубіжних книг.

Більше інформації про роботу Дмитра Кисилевського є тут.