Завдяки сприянню Олександра Трухіна міста та райони Дніпропетровщини отримають кошти на соцеконом розвиток | Слуга народу

Завдяки сприянню Олександра Трухіна міста та райони Дніпропетровщини отримають кошти на соцеконом розвиток

18 Червня 2020 року

На засіданні комісії при Міністерстві розвитку громад і територій України 18 червня 2020 року підтримали пропозиції народного депутата від ПП «Слуга народу» Олександра Трухіна щодо виділення коштів на закупівлю медичного обладнання та капітальний ремонт комунальних об’єктів ряду міст та районів Дніпропетровської області. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«За мого сприяння всі райони та міста мого 40 округу отримають кошти на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», – написав він, розповівши, що м. Марганець отримає кошти для Марганецької центральної міської лікарні. Аналогічно, кошти на обладнання для центральної міської лікарні отримає й Кам’янське, за словами «Слуги народу» Трухіна.

У той же час Солонянський район отримає кошти на обладнання Солонянської багатопрофільної лікарні Солонянського центру первинної медико-санітарної допомоги, Криничанський район – на обладнання центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, а також капітальний ремонт ділянки підвідного водогону до с. Вищетарасівка.

А Криничанський район, як повідомив Олександр Трухін, отримає кошти на обладнання та ремонт для восьми об’єктів. Серед них – центральна лікарня, центри первинної медико-санітарної допомоги Криничанської селищної та районної ради, Аулівський та Божедарівський центри первинної медико-санітарної допомоги, а також Аулівський ясла-садок «Ромашка» та Божедарівські школа мистецтв і сільський будинок культури.