За сприяння Олександра Трухіна 8 шкіл 40-го округу отримають кошти держбюджету на реалізацію проектів | Слуга народу

За сприяння Олександра Трухіна 8 шкіл 40-го округу отримають кошти держбюджету на реалізацію проектів

23 Червня 2020 року

За сприяння народного депутата України від партії «Слуга народу» Олександра Трухіна вісім шкіл 40-округу, в якому обрали нардепа, отримають державну субвенцію за урядовою програмою для реалізації своїх проектів. Про це Олександр Трухін написав на своїй сторінці у Facebook.

Так, навчальні заклади Томаківського, Божедарівського районів Дніпропетровщини, міст Марганець та Кам’янського отримають кошти на різне оснащення, що сприятиме покращенню учбового процесу, а саме:

  • Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – для придбання меблів, обладнання, комп’ютерної техніки, сучасних мультимедійних комплексів, а також облаштування класів хімії та математики;
  • Божедарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – для придбання інтерактивних комплексів для початкових класів;
  • Марганецька гуманітарна гімназія ім. Т.Шевченка – на оснащення сучасними засобами навчання кабінету математики;
  • Марганецький ліцей (спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10) – для оснащення сучасними засобами навчання кабінетів природничо-математичного циклу;
  • Марганецька спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів №11 – для засобів навчання для кабінетів природничо-математичного циклу.
  • Кам’янський технічний ліцей імені Анатолія Лигуна, Кам’янський ліцей нових інформаційних технологій, Кам’янський ЗНЗ І-ІІ ступенів (академічний ліцей №15) – для створення STEM-лабораторій.

«Подібні програми дають унікальну можливість школам реалізувати свої проекти за рахунок державних субвенцій. Я закликаю керівників усіх навчальних закладів подавати заявки на участь у таких урядових програмах. Зі свого боку, я й надалі докладатиму максимум зусиль, аби жодна школа округу не залишилась без уваги!» – написав «Слуга народу» Олександр Трухін.