Юрій Кісєль: «Ні мені, ні партії «Слуга народу» з такими як Корбан і Філатов не по дорозі» | Слуга народу

Юрій Кісєль: «Ні мені, ні партії «Слуга народу» з такими як Корбан і Філатов не по дорозі»

15 Червня 2020 року

14 червня відбулася зустрі Юрія Кісєля з головою громадської ради при міській раді Дніпра Геннадієм Корбаном. Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Слуга народу” піддав жорсткій критиці діяльність місцевого політика.

Далі наводимо пряму мову:

«Вчора зустрівся з Геннадієм Корбаном. Ініціатива зустрічі виходила від нього. Репутація його загальновідома. Не секрет і те, що він себе вважає «тіньовим правителем» міста.

Зустріч була короткою. Поговорили. Після чого з подивом дізнався, що Корбан всім дзвонить і каже, що «про все домовився». І зі мною, і з партією.

Забігаючи наперед, скажу: це абсолютна і нахабна брехня. Єдине, що я сказав при зустрічі: «ні мені, ні партії «Слуга народу» з такими як Корбан і Філатов не по дорозі».

За п’ять років безроздільного, а точніше безмежного правління в місті вони створили про себе таку славу, що навряд чи тепер їм можна довірити управління бензоколонкою. З усіх методів управління вони добре засвоїли тільки розпил бюджету та лайку в соцмережах. Місто зупинилося в розвитку, а гроші городян змило в каналізацію, як вулицю Короленка.

Брехня Корбана мене не дивує. Брехня і підлість завжди були його стилем. Але хочу сказати одне: з нами це не пройде! З «регіонами» проходило, з Порошенком – проходило. А ось з нами – не пройде!

Тому що вони були з Корбаном і Філатовим одного поля ягоди. Такі ж рейдери, тільки державних масштабів. Ми – інші! І ми це вже довели. Коли ми перезавантажимо місцеву владу, у нас не буде «тіньових правителів». Натомість буде процвітаюче місто, яке поверне собі колишню славу промислового і фінансового центру. Місто, в якому не буде розпилу, але буде справжнє метро з новими довгоочікуваними станціями».