«Я йду кандидатом на пост мера, щоб обличчя влади Дніпра стало більш людяним» - Сергій Риженко | Слуга народу

«Я йду кандидатом на пост мера, щоб обличчя влади Дніпра стало більш людяним» – Сергій Риженко

31 Серпня 2020 року

31 серпня 2020 року головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко виступив на з’їзді партії «Слуга Народу» як майбутній кандидат політсили на посаду міського голови Дніпра.

«Я сьогодні тут, тому що маю совість, тому що вірю в бога і вірю в нашу перемогу. Я дуже люблю Дніпро, все життя стараюсь щось зробити для людей. І не згоден сьогодні з хамством, не згоден з безвладдям і беззаконням. Сьогодні я йду кандидатом на пост мера для того, щоб обличчя влади Дніпра стало більш людяним, щоб ми змогли зробити нормальні дороги, хороше метро, якому багато років, хороший транспорт, якого не вистачає в Дніпрі, а також лікарні, які сьогодні забирає влада і будує там ярмарки, базари і площадки для будівництва. Мета – одна: зробити життя людей в Дніпрі кращою, мільйони, які сьогодні витрачаються на самовихваляння влади, витратити на потреби простих людей», – наголосив він.

На з’їзді партія «Слуга Народу» прийняла рішення про участь у місцевих виборах, призначених на 25 жовтня.

Нагадаємо, 26 серпня у Дніпрі презентували команду «Зе!місцеві» у регіоні. Виборчий список партії до обласної ради очолить Святослав Олійник.