Володимир Захарченко добивається належного надання житлово-комунальних послуг криворожанам | Слуга народу

Володимир Захарченко добивається належного надання житлово-комунальних послуг криворожанам

7 Липня 2020 року

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Володимир Захарченко звернувся до криворізької керуючої компанії ТОВ «УЮТ-2011». Він добивається своєчасного надання мешканцям двох районів міста житлово-комунальних послуг у повному обсязі та з належною якістю. Фото депутатського звернення нардеп виклав на своїй сторінці у фейсбуці.

У зверненні наведено перелік з більш ніж 50 адрес у Покровському і Тернівському районах, жителі яких до того звернулись до Володимира Захарченка. Серед найрозповсюдженіших проблем з наданням житлово-комунальних послуг – потреби у ремонті комунікацій, дахів, неналежний стан під’їздів, підвалів, проблеми з вивозом сміття тощо.

«Від керівництва керуючої компанії почули про чисельні борги споживачів перед нею. У відповідь ми зауважили, що це не є причиною зовсім не надавати послуги. Також наполягли на тому, щоб нам було надано чітку відповідь щодо конкретних термінів вирішення проблемних питань, які зазначені у зверненні», – розповів про комунікацію з компанією Володимир Захарченко.

До того ж, нардеп закликав мешканців інших будинків, які також мають проблеми з наданням послуг вказаною керуючою компанією, звертатися до його приймальні за тел.: +380963528319 або електронною поштою – zakharchenko@rada.gov.ua