У П’ятихатках будуть підвищувати якість надання медичних послуг | Слуга народу

У П’ятихатках будуть підвищувати якість надання медичних послуг

5 Серпня 2020 року

Підвищення якості надання медичних послуг відповідно до вимог, які висуває Національна служба здоров’я, а також оснащення закладів охорони здоров’я стали темою робочої зустрічі у П’ятихатській РДА. Ці питання обговорювали народний депутат від партії «Слуга Народу» Дмитро Чорний з головою райдержадміністрації Євгеном Глазиріним, його заступниками і радниками.

«За мого сприяння П’ятихатському району виділено субвенцію з державного бюджету в розмірі 380 тис. грн на придбання діагностичного медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства “П`ятихатська районна лікарні” П`ятихатської районної ради Дніпропетровської області», – зазначив Дмитро Чорний у себе на фейсбуці, розповідаючи про зустріч.

Також нардеп і керівництво району торкнулися питань благоустрою, а саме ремонту доріг, реконструкції Лихівського опорного закладу освіти, роботи над туристичними об’єктами в межах проєкту «Туристичні магніти Дніпропетровщини» і розвитку громад в контексті реформи децентралізації та ін.