У Дніпрі пройшла конференція партії «Слуга народу» | Слуга народу

У Дніпрі пройшла конференція партії «Слуга народу»

20 Вересня 2020 року

20 вересня у Дніпрі відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» на який розглядалося питання щодо висування кандидатів на місцеві вибори-2020.

На заході були присутні кандидати в депутати та кандидати на посади міських голів від «Слуги Народу», а також деякі народні депутати Верховної Ради.

Головуючим конференції обрали голову обласної організації партії «Слуга Народу» , народного депутата Юрія Кісєля.

Нажаль, у зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом на Дніпропетровщині та зокрема у Дніпрі, конференція пройшла у обмеженому режимі без участі представників ЗМІ та запрошених гостей.

До початку конференції нам вдалося поспілкуватися з головою Дніпропетровської обласної ради, кандидатом № 1 від «Слуги Народу» до Дніпропетровської обласної ради Святославом Олійником.

«Дніпропетровська область є унікальною. Вона складається з дуже різних регіонів. Кожен регіон має свій особливий характер. Отже і команда наша представляє все різноманіття Дніпропетровщини. У нас є фермери, металурги, шахтарі, вчителі, промисловці, спортсмени. Ці люди мають великий досвід та бажання розвивати регіон. Безумовно ми розраховуємо на перше місце на цих перегонах», – сказав Святослав Олійник.

Також він відмітив, що програма розвитку, яку пропонує «Слуга Народу», ґрунтується на об’єднані зусиль як на місцевому так і на центральному рівнях.

Списки кандидатів на місцеві вибори будуть офіційно оприлюднені після затвердження їх Вищою радою партії, згідно зі статутом політичної партії «Слуга Народу».