«Той, хто рятує життя, зможе принципово відстоювати і захищати інтереси виборців», — Валерій Сердюк | Слуга народу

«Той, хто рятує життя, зможе принципово відстоювати і захищати інтереси виборців», — Валерій Сердюк

22 Жовтня 2020 року

Кандидат у депутати обласної ради №9 у територіальному виборчому окрузі №1 Валерій Сердюк наразі працює директором департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Він заявив, що йде в депутати, щоб зробити медицину доступною для людей.

«Я діючий хірург-офтальмолог. Зробив десятки тисяч операцій на очах. Мої пацієнти, які знову стали зрячими — діти від кількох днів народження — до людей поважного віку. Саме лікарів потребує сьогодні наше суспільство, яке долає загрозу епідемії коронавірусу і має інші не менш реальні загрози: корупцію, соціальну несправедливість, бідність. Я впевнений, що той, хто рятує життя, зможе принципово відстоювати і захищати інтереси виборців.

Я йду в депутати, щоб зробити медицину по-справжньому доступною для людей!

Завдяки децентралізації це можливо зробити. Головне — захотіти.

Найбільше ми втрачаємо людей від хвороб серця і судин. Саме вони становлять понад 60% смертей в області — понад 35 тисяч щороку! Дніпропетровщині вкрай необхідний сучасний центр лікування інсультів та інфарктів. Я йду в депутати, щоб, у тому числі, реалізувати цю вимогу сьогодення», — сказав кандидат в депутати.