Святослав Олійник заявив, що йде в депутати, щоб разом з командою однодумців займатись розвитком регіону | Слуга народу

Святослав Олійник заявив, що йде в депутати, щоб разом з командою однодумців займатись розвитком регіону

21 Жовтня 2020 року

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник — перший номер у виборчому списку кандидатів від партії «Слуга Народу» до Дніпропетровської обласної ради.

«Я — антикризовий менеджер. Керував областю у найважчі часи: під час війни у 2014 році та в рік епідемії – в 2020. У 2014 році ми вперше зіткнулися з війною, в 2020 – вперше протистояли світовій пандемії. Готових алгоритмів дій не було. Завданням влади було — створити їх. В 2014 році ми вперше займалися забезпеченням армії, доставкою і лікуванням поранених, похованням загиблих. І в цих складних умовах – життєзабезпеченням області.

Минуло 4 роки і я знову в керівництві області. В спадок мені дісталися дефіцит бюджету, мільйонні борги, безліч розпочатих будівництв, завершити які нереально через брак коштів. А ще, розвалена за часи Порошенко і Супрун медицина.

У 2020 році ми реалізували антикризовий план, провели аудит розпочатих будівництв, виявили «відкати», оптимізували витрати і у новий рік вийшли із додатковими 400 мільйонами. У березні розпочався карантин. Економіка стала просідати. З’явилися нові виклики. І нам вдалось гідно відповісти на них.
Я впевнений, що мій досвід та досвід команди однодумців, дозволять зробити Дніпропетровщину регіоном-лідером. Саме для того, щоб займатися розвитком області я йду в депутати», — розповів Святослав Олійник.