Спортивний комплекс «Олімпійські резерви» в Дніпрі практично готовий – Кирилл Нестеренко | Слуга народу

Спортивний комплекс «Олімпійські резерви» в Дніпрі практично готовий – Кирилл Нестеренко

8 Липня 2020 року

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Кирилл Нестеренко повідомив, що спортивний комплекс «Олімпійські резерви», який будують у Дніпрі, практично готовий. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці після візиту до комплексу.

Нардеп був приємно вражений швидкістю виконання проекту. Востаннє, коли нардеп відвідував комплекс 9 квітня цього року, «були тільки бетон і сірі стіни».

«От як швидко тут вже практично готовий передовий спортивний комплекс, кращий в країні! Та саме у Дніпрі!» – написав Кирилл Нестеренко. Він зазначив, що площа шестиповерхового комплексу більше 6000 кв. м. В ньому будуть басейн, великі стадіони, тренажерні зали, зали для ігрових видів спорту, зал для проведення змагань світового рівня, готель для команд, масажні кабінети і спа-зона, зони відпочинку.

«Нерідко ми всі спостерігаємо історії, коли талановиті українці виступають на змаганнях під прапорами інших країн лише тому, що в нас не було можливостей для реалізації такого потенціалу. Як спортсмен, я дуже хочу, щоб ця ситуація кардинально змінилась. Ми повинні дати можливість реалізовуватись нашим талантам», – наголосив Кирилл Нестеренко.

Нагадаємо, спортивний комплекс «Олімпійські резерви» у Дніпрі є один з об’єктів програми «Великого будівництва», розпочатого Володимиром Зеленським. В межах програми до 2021 року в області з’явиться 5 нових дитсадків, 5 шкіл, 4 спортивні об’єкти, 15 приймальних відділень.