«Слуга Народу» представила свою команду в Дніпропетровській області | Слуга народу

«Слуга Народу» представила свою команду в Дніпропетровській області

26 Серпня 2020 року

«Слуга Народу» 26 серпня 2020 року представила свою команду в Дніпропетровській області. Це відомі та поважні в регіоні люди, деякі з них знані за свої справи на користь суспільства і далеко за межами Дніпропетровщини. Це:

Риженко Сергій Анатолійович

Головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечникова з вересня 2011 року і депутат обласної ради поточного скликання. Відзначився невтомною працею для порятунку поранених бійців з зони АТО/ООС. Раніше очолював державну санітарно-епідеміологічну службу України і працював головним державним санітарним лікарем Дніпропетровської області.

Олійник Святослав Васильович

Голова обласної ради з листопада 2019 року. До обрання депутатом обласної ради 2015 року був заступником голови облдержадміністрації. Будучи народним депутатом (2006-2012), відзначився розробкою законів, що передбачають додаткові заходи з захисту прав людини в кримінальному процесі, а також упорядкування системи досудового слідства в Україні. Очолює обласну федерацію бадмінтону і є віце-президентом всеукраїнської федерації.

Скребець Юрій Юрійович

Заступник головного лікара обласної клінічної лікарні ім. Мечникова з хірургічної допомоги. До цього дев’ять років працював лікарем-хірургом. Відомий своєю допомогою бійцям АТО/ООС, регулярно їздив рятувати поранених на передову. Так, він місяць під час відпустки очолював операційний блок добровольчої медичної служби «Госпітальєри». Минулого року отримав орден Народний Герой України.

Тимчук Сергій Миколайович

Завідувач онкологічного відділення отоларингології лікарні ім. Мечникова. До цього був директором центру екстреної медичної допомоги. Автор близько 130 наукових робіт, 22 винаходів і двох відкриттів. Особливого успішними стали його розробки оперативних втручань при злоякісних новоутвореннях гортані, які дозволяють хворим повернутися до соціальної і трудової діяльності.

Тарасова Єсенія Олександрівна

Завідувачка поліклініки, лікар-алерголог обласної лікарні ім. Мечникова. Закінчила Дніпропетровську медичну академію, після чого працювала лікарем-терапевтом і алергологом в обласній лікарні.

Міфтахутдінова Діна Артурівна

Видатна веслувальниця, призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер з академічного веслування. Тренувалася в Дніпрі. У 1996 році виборола срібну олімпійську медаль на іграх в Атланті в складі четвірки збірної України. За це отримала відзнаку Президента України. 2000 року посіла четверте місце на Олімпіаді в Сіднеї. На чемпіонатах світу 1994 і 1997 стала бронзовим призером.

Заворотній Віктор Петрович

Відомий аграрій Дніпропетровщини, депутат обласної ради. Власник і президент підприємства «Агро-Овен» з 1998 року, на якому працює близько 4 тисячі працівників у різних куточках області. Займається як рослинництвом, так і тваринництвом.

Гиренко Лілія Анатоліївна

Голова правління ГО «Жінки-плюс», що відстоює права жінок і сприяє розвитку жіночого лідерства.

Мансурова Аліада

Голова Дніпровської міської організації партії «Слуга Народу». Активістка, очільниця громадського формування з охорони громадського порядку «Лідер-Д». Відзначилась численними акціями з підвищення безпеки на дорогах. Є головою грузинської діаспори і обласної громадської організації «Еріс Ертоба».

Шефер Олександр Михайлович

Перший заступник начальника служби автомобільних доріг Дніпропетровської області. Народився на Уралі у батьків, висланих та засуджених як членів сім’ї німецької національності. Розпочав роботу у тресті «Криворіжіндустрбуд» у1981 році. Пройшов шлях від майстра, прораба до головного інженера, начальника будівельного управління, технічного директора тресту.

Разом з партією «Слуга Народу» вони втілюватимуть в життя чітку стратегію розвитку економіки та соціальної сфери області на найближчі сім років. Її представив сьогодні Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської ОДА. Презентація відбулася під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Дніпра.

Стратегія розроблялася безпосередньо в регіоні на основі соціально-економічного аналізу, із залученням науковців, експертів та громадських діячів. Вона враховує сильні і слабкі сторони регіону, можливості та загрози, зовнішні тенденції та різні сценарії розвитку.

Стратегічними цілями є посилення конкурентоспроможності регіону, екологічна та енергетична безпека, інноваційний розвиток, забезпечення якісних умов життя та розвиток людського потенціалу.

Серед названих основних напрямів – аграрний сектор, промисловість і металургія, але з екологічно чистими технологіями, а також ракето-космічна галузь. Велика увага у плані розвитку приділяється саме екології і радіаційній безпеці.

Для реалізації стратегії передбачений двоетапний план з конкретними проєктами для досягнення цілей. На першому етапі (2021-2023 рр.) заплановано близько 90 проєктів. Серед топ-5 представлених проектів – будівництво летовища міжнародного аеропорту у Дніпрі, стадіону «Металург» у Кривому Розі, реконструкція обласної філармонії, створення офісу європейської інтеграції. Крім того, на Дніпропетровщині планують збудувати найбільший в Україні екопарк.

На виконання усіх проєктів розвитку необхдіно близько 15-20 млрд на рік. Планується використовувати різні джерела фінансування, в тому числі і кошти, передані в місцеві громади в результаті децентралізації. Тепер маємо також команду, яка втілюватиме цю стратегію на всіх рівнях — від місцевих рад у найвіддаленіших територіальних громадах, до парламенту, уряду та Президента.