Сергій Риженко розповів, чому вирішив балотуватись в мери Дніпра | Слуга народу

Сергій Риженко розповів, чому вирішив балотуватись в мери Дніпра

21 Жовтня 2020 року

Кандидат на посаду міського голови Дніпра Сергій Риженко наразі працює головним лікарем обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, яка завдяки злагодженій роботі професіоналів, стала відома далеко за межами України.

«Я — лікар за фахом і за покликом душі. Управлінець і менеджер — за професією.

Все своє життя я присвятив порятунку людей, збереженню їхнього здоров’я та налагодженню якісної роботи медичних установ, підприємств, закладів — від міської лікарні до міністерства.

Сьогодні, лікарня Мечникова, яку я очолюю, це майже трьохтисячне місто милосердя у великому мегаполісі. Зі своїми проблемами, турботами й радощами. Я кожен день налагоджую цей механізм аби він працював як годинник. Саме так лікарня і працює.

Я не можу спокійно дивитись, як моє прекрасне місто з лідера перетворюється на аутсайдера. Саме тому я прийняв пропозицію Президента України балотуватися на посаду міського голови Дніпра. Я вмію ставити чітку мету й упевнено до неї рухатися.

Для мене важливо зробити Дніпро здоровим, комфортним містом, у якому хочеться жити, навчатися та працювати, і я готовий плідно працювати задля цього», — сказав Сергій Риженко.