Розвитком Дніпропетровщини будуть займатися фахівці різних галузей, об'єднані бажанням жити в успішному регіоні | Слуга народу

Розвитком Дніпропетровщини будуть займатися фахівці різних галузей, об’єднані бажанням жити в успішному регіоні

28 Вересня 2020 року

До першої десятки кандидатів в депутати Дніпропетровської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» потрапили представники різних галузей. Це спортсмени, лікарі, підприємці, юристи, будівники, аграрії, шахтарі та інші.

Всіх цих людей об’єднує те, що вони бажають жити в успішному регіоні, та плідно працювати для досягнення цієї мети. Ретельно вивчивши біографії, життєвий та професійний шлях кандидатів, стає зрозуміло, що ця команда дійсно зможе втілити в життя чітку та послідовну стратегію розвитку Дніпропетровщини.

1. Олійник Святослав Васильович
Голова обласної ради з листопада 2019 року. До обрання депутатом обласної ради 2015 року був заступником голови облдержадміністрації. Будучи народним депутатом (2006-2012), відзначився розробкою законів, що передбачають додаткові заходи з захисту прав людини в кримінальному процесі, а також упорядкування системи досудового слідства в Україні. Очолює обласну федерацію бадмінтону і є віце-президентом всеукраїнської федерації.

2. Заворотній Віктор Петрович
Відомий аграрій Дніпропетровщини, депутат обласної ради. Власник і президент підприємства «Агро-Овен» з 1998 року, на якому працює близько 4 тисячі працівників у різних куточках області. Займається як рослинництвом, так і тваринництвом.

3. Гиренко Лілія Анатоліївна
Голова правління ГО «Жінки-плюс», що відстоює права жінок і сприяє розвитку жіночого лідерства.

4. Міфтахутдінова Діна Артурівна
Видатна веслувальниця, призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер з академічного веслування. Тренувалася в Дніпрі. У 1996 році виборола срібну олімпійську медаль на іграх в Атланті в складі четвірки збірної України. За це отримала відзнаку Президента України. 2000 року посіла четверте місце на Олімпіаді в Сіднеї. На чемпіонатах світу 1994 і 1997 стала бронзовим призером.

5. Горулько Ольга Юріївна
Підприємець. Засновниця трьох великих будівельних компаній, які надають жителям Кривого Рогу сотні робочих місць.

6. Тимошенко Владлен Васильович
Підприємець, депутат Дніпропетровської обласної ради. Має досвід керування великими колективами. Послідовний та цілеспрямований. Завдяки його активній позиції жителі житлового масиву «Західний» отримали сучасний сквер.

7. Шефер Олександр Михайлович
Перший заступник начальника служби автомобільних доріг Дніпропетровської області. Народився на Уралі у батьків, висланих та засуджених як членів сім’ї німецької національності. Розпочав роботу у тресті «Криворіжіндустрбуд» у1981 році. Пройшов шлях від майстра, прораба до головного інженера, начальника будівельного управління, технічного директора тресту.

8. Резниченко Максим Сергійович
Половину свого життя присвятив роботі на шахті «Самарська». За вісімнадцять років пройшов шлях від електрослюсаря до керівника виробничої служби.

9. Світла Валерія Валеріївна
Радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Вже рік в ОДА займається соціальними проєктами, зокрема, відродила обласну молодіжну раду. Знає, як допомогти амбіційній та талановитій молоді стати рушійною силою країни.

10. Лисенко Наталія Анатоліївна
Адвокат. З лютого 2018 – заступник Голови кваліфікаційної дисциплінарної палати Кваліфікаційно дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області. Нагороджена Подякою Національної асоціації адвокатів України за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури України, відзнакою за розвиток адвокатури Дніпропетровської області.