Роман Каптєлов розповів про тиждень роботи на окрузі | Слуга народу

Роман Каптєлов розповів про тиждень роботи на окрузі

22 Червня 2020 року

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Роман Каптєлов побував у Тернівці. Там він оглянув місце для будівництва спортивного майданчика школи №5 разом з начальником відділу освіти, директором і вчителями школи. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Гроші виділяються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих території (депутатський фонд). Очікується, що буде поле для футболу, баскетболу, волейболу з сучасним покриттям, підсвічуванням і трибунами» – повідомив нардеп.

Крім того, Роман Каптєлов розповів про зустріч з ініціативною групою, яка слідкує за здійсненням капітального ремонту КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа “Темп” м. Тернівка». На зустрічі обговорювали ситуацію з ремонтом закладу.

«Ситуація запущена, будівництво третій рік заморожено, невідомо з яких причин збільшено ціну робіт з 10, 6 млн грн до 16,3 млн грн. Генпідрядна організація ПП «Верхолаз» припинила виконання будівельно-монтажних робіт, залишивши в приміщенні будівлі систему вентиляції, інші матеріальні цінності без охорони», – зазначив «Слуга народу», додавши, що взяв це проблемне питання на свій контроль.