Президент підписав закон щодо погашення заборгованості «Південмашу» | Слуга народу

Президент підписав закон щодо погашення заборгованості «Південмашу»

10 Серпня 2020 року

Президент України Володомир Зеленський підписав закон, згідно з яким держава виділила кошти на погашення боргів з заробітної плати працівникам «Південного машинобудівного заводу».

«Тепер Мінфін і Космічне агентство мають оформити необхідні документи. Очікуваний термін приходу коштів на завод станом на тепер – вересень», – написав один з ініціаторів законопроєкту Дмитро Кисилевський.

«Слуга народу» зазначив, що він та співавтор закону Максим Бужанський тримають питання оформлення документів на своєму контролі.

Нагадаємо, 14 липня народні депутати 324 голосами прийняли зміни до бюджету, які дадуть змогу погасити заборгованість з виплати заробітної плати працівникам ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова». Такі зміні до бюджету ініціювали нардепи від партії «Слуга Народу» Максим Бужанський і Дмитро Кисилевський, ще ряд народних депутатів партії з Дніпропетровщини були співавторами законопроєкту №3697. Серед них Денис Герман, Роман Каптєлов, В’ячеслав Медяник, Олександр Трухін і Дмитро Чорний.