Попри коронавірус на Дніпропетровщині збудували зерновий перевантажувальний термінал | Слуга народу

Попри коронавірус на Дніпропетровщині збудували зерновий перевантажувальний термінал

12 Червня 2020 року

У с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області відкрили перший у регіоні річковий перевантажувальний термінал для сільгосппродукції, збудований ТОВ «НІБУЛОН» за три місяці карантину. Про відкриття комплексу повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Верховної Ради від ПП «Слуга народу» Кирилл Нестеренко, який побував на заході.

«Введення в експлуатацію цього надпотужного підприємства є справжньою подією для аграрного сектора регіону та всієї України. Сільгоспвиробники чекали на це довгих 12 років, і, надихнувшись їхньою підтримкою, в надскладні часи пандемії коронавірусу та економічного спаду, як у світі, так і в Україні, компанія «НІБУЛОН» разом із професійною компанією будівельників у стислі терміни та з дотриманням усіх заходів безпеки, збудувала це сучасне та повністю автоматизоване інфраструктурне аграрне підприємство приймання, зберігання та доробки сільгосппродукції», – написав нардеп.

За повідомленням компанії «НІБУЛОН», цей річковий термінал потужністю 76 тисяч тон розвантажить автодороги на 12,5 тисяч вантажівок у рік, а також стимулює створення більше ніж 100 робочих місць та надходженні близько 5 млн грн до місцевого бюджету. До того ж, компанія обіцяє допомогти місцевій громаді з освітленням вулиць, прокладанням доріжок та організацією парку.