Політична програма Дніпропетровської обласної організації партії "Слуга Народу" | Слуга народу

Політична програма Дніпропетровської обласної організації партії “Слуга Народу”

Дніпропетровщина — край нереалізованих можливостей

Перемога президента Володимира Зеленського на виборах 2019 року і політичної партії «Слуга Народу» на парламентських виборах принесла Україні нову якість державного управління. Реформа децентралізації дозволила громадам Дніпропетровщини ефективно розпоряджатися своїм високим промисловим потенціалом, зручним географічним розташуванням та унікальними природними й людськими ресурсами.

Але для деяких корумпованих представників старої влади децентралізація стала лише способом збагачення. На місцях гроші у великих масштабах розкрадалися через «своїх» підрядників, зухвало витрачалися на особистий піар, просто використовувались неефективно. Як наслідок ми маємо несприятливі умови для розвитку підприємництва, відсутність якісних робочих місць, недовіру населення до влади, низьку якість медичних, комунальних, освітніх послуг, екологічні та побутові проблеми.

Зміни, яких хочеш ти

Нашим головним пріоритетом є розвиток економіки області через збереження наукового та творчого потенціалу, створення максимально сприятливих умов діяльності для молоді й працівників інтелектуальної праці, підтримка інноваційних наукомістких технологій та виробництва, акцент на випереджальному розвитку «економіки знань».

Інноваційна кластерна модель розвитку економіки передбачатиме сприяння новітнім технологіям, створення та подальший  розвиток хімічного, сільськогосподарського, металургійного, машинобудівного кластерів, запровадження нових форм міжнародного та державно-приватного співробітництва й партнерства. Нові форми взаємодії між підприємствами нададуть нові можливості та призведуть до створення нових робочих місць.

Створення комфортного бізнес-середовища для розвитку всіх форм та сфер підприємницької діяльності, а особливо ІТ-сектору, має підвищити економічну активність регіону та сприятиме залученню інвестицій.

Відродження агропромислового комплексу та забезпечення його конкурентоспроможності буде головним важелем вирішення соціально-побутових потреб сільського населення та відродження села. Ми продовжимо розвиток транспортної інфраструктури області: капітальні ремонти, будівництво доріг, підтримка залізничного та авіаційного транспорту. Ми реалізуємо проєкти програми «Велике будівництво», Дніпро отримає новий аеропорт.

Ми забезпечимо прозорість влади та покращення сфери послуг через розвиток самоврядування громад, розвинемо форми е-демократії та е-урядування. Ми збільшимо розміри громадських бюджетів, щоб люди змогли самостійно визначати пріоритети розвитку на місцях.

Ми послідовно підвищуватимемо якість соціальних та гуманітарних послуг: охорони здоров’я, освіти, комунальних та інших. Використовуючи комплексний підхід до ліквідації звалищ твердих побутових відходів, а також джерел забруднення ґрунтів та водних ресурсів регіону, ми покращимо стан навколишнього середовища й врівноважимо екологічну ситуацію.

Наше спільне завтра

Завдяки перезавантаженню влади на місцях Дніпропетровщина зможе стати інвестиційно привабливим регіоном з безпечною екологією, наукомісткою економікою з європейським рівнем надання послуг, де мешканцям усіх населених пунктів будуть забезпечені комфортні умови життя, самореалізації та розвитку особистості. Ми разом розв’яжемо всі проблеми й забезпечимо умови майбутнього зростання.

Дніпропетровська область – це надзвичайно унікальна географічна територія. Тому що ми з вами в собі маємо і суворий норов людей Західного Донбасу, і металургів Кривбасу, Нікополя й Кам’янського, і Петриківський розпис, і січові території Нікопольщини. Всі ці люди представлені в нашій команді – від аграріїв, шахтарів, промисловців до лікарів, вчителів та спортсменів. Всі ті, хто є гордістю краю.

Ми зібрали команду, об’єднану любов’ю до нашої області та мають за мету її розвиток. З такими людьми та підтримкою виборців ми зможемо забезпечити нову якість життя громади.

І ми зробимо це разом!