Під час мЕрафону кандидат в мери Павлограда Сергій Рублевський спілкувався з виборцями близько 5 годин поспіль | Слуга народу

Під час мЕрафону кандидат в мери Павлограда Сергій Рублевський спілкувався з виборцями близько 5 годин поспіль

4 Жовтня 2020 року

3 жовтня кандидат в мери міста Павлоград, голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський, пробіг мЕрафон, під час якого спілкувався з мешканцями Павлограду та відповідав на запитання у прямому ефірі

– Я не йду, я біжу в мери Павлограда! Сьогодні я бігтиму МЕрафон. Це такий марафон кандидата в мери. Я пробіжу все місто по колу з зупинками на основних житлових масивах. Це буде найдовша онлайн-зустріч кандидата в мери з виборцями. – пообіцяв до початку мЕрафону Сергій Рублевський.

Загалом кандидат в мери Павлограда пробіг більше 30 кілометрів, та спілкувався з мешканцями міста близько 5 годин поспіль. Під час мЕрафону Рублевский розповів що добре знайом з проблемами Павлограда, та має стратегію розвитку, яка допоможе змінити місто на краще.

Він акцентував увагу, що стратегія розроблялась разом із мешканцями міста і профільними експертами, то ж вона максимально враховує інтереси усіх павлоградців.
– Це був дуже сміливий експеримент, який був потрібен, щоб привернути увагу до чисельних проблем міста та довести, що наша команда готова працювати на довгій дистанції. Сьогодні нам це вдалось. Я впевнений, що все у нас буде виходити і надалі, бо ми щиро хочемо зробити Павлоград сучасним и комфортним містом та знаємо що для цього потрібно робити – сказав після закінчення мЕрафону Сергій Рублевський.

Gepostet von Сергій Рублевський am Samstag, 3. Oktober 2020