Юрій Корявченков | Слуга народу

Юрій Корявченков

Народний депутат України, голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 26 листопада 1974 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Криворізький технічний університет за спеціальністю «Електропривод і автоматизація промислових установок та технологічних комплексів», а також Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Актор у ТОВ «Квартал 95». Підприємець.

Народився 26 листопада 1974 року в Кривому Розі.

Працював один рік учнем електрослюсаря на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті. Закінчив Криворізький технічний університет, інженер-електрик (спеціальність «Електропривод і автоматизація промислових установок та технологічних комплексів»). У 2004 році отримав другу, економічну освіту у Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету (спеціальність «Економіка підприємства»). У КВН з 1995 року.

Бере участь в «Студентських веснах» в складі СТЕМа «Коротке замикання» разом з Юрієм Краповим, виступає за команду Кривого Рогу «Криворізька шпана». Потім криворізька команда об’єднується з командою з Кемерово «Сибірські богатирі» — об’єднаний колектив під назвою «50×50» зіграв одну гру у Вищій лізі 1996 року. Разом з Олександром Пікаловим грав в «Збірній Дніпропетровська». Невдовзі вони влилися до складу «Збірної Кривого Рогу», «попередниці» команди КВН «95 квартал». Після інституту з 1997 по 2003 рік працював на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті електрослюсарем, майстром, інженером і заступником голови профкому.

У 2019 році на виборах президента очолив штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського у Кривому Розі.

Народний депутат України від партії «Слуга народу».

Заступник голови депутатської фракції партії «Слуга народу». Член Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства.

Голова Криворізької міської організації партії «Слуга народу», член політичної ради Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Слуга народу».