Юрій Кісєль | Слуга народу

Юрій Кісєль

Народний депутат України, заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 28 лютого 1963 року у Кривому Розі. Навчався у Криворізькому гірничорудному інституті за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Раніше був начальником виробничих цехів у виробничому об’єднанні «Кривбасбудіндустрія». Наразі обіймає посаду директора ТОВ «Растро». Співвласник будівельної компанії ТОВ «Біант».

З 1980 по 1985 рік навчався у Криворізькому гірничорудному інституті (спеціальність «Промислове та цивільне будівництво»).

Працював начальником виробничих цехів виробничого об’єднання «Кривбасбудіндустрія».

Юрій Григорович Кісєль обіймав посаду директора ТОВ «РАСТРО». Він також був співвласником будівельної компанії ТОВ «БІАНТ»- БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ”.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 43 у списку. На час виборів: директор ТОВ «РАСТРО», безпартійний. Проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

За результатами позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, обрано народним депутатом України ІХ скликання.

29 серпня 2019 року склав присягу на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Заступник голови депутатської фракції партії «Слуга народу». Голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Входить до складу Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією.

Входить до складу Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Вірменія.

Голова Дніпропетровської обласної організації партії «Слуга народу».