В'ячеслав Медяник | Слуга народу

В’ячеслав Медяник

Народний депутат України, голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 3 серпня 1987 року у Сніжному Донецької області. Закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, факультет «Правознавство». Кандидат політичних наук. Підприємець. Координатор юридичного напряму в Штабі національного захисту Дніпропетровської області.

В’ячеслав Медяник народився 3 серпня 1987 року в місті Сніжне Донецької області. В’ячеслав Медяник активно займався будівельним бізнесом, але незадовго до отримання депутатського мандата продав свої частки.

Медяник розпочав свій підприємницький шлях у 2002 році, коли у підлітковому віці створив підприємство, до складу якого вклав 100000 доларів США.

Закінчив факультет правознавства Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Кандидат політичних наук. Захистив дисертацію на тему: “Політичне представництво у функціонуванні державного механізму в перехідних суспільствах”.

Координатор юридичного напряму в Штабі національного захисту Дніпропетровської області.

Політична кар’єра

Був помічником депутата Дніпропетровської міської ради 6 скликання Жадана Євгенія Володимировича.

Працював помічником депутата Верховної Ради 8 скликання Андрія Денисенка та депутата Верховної Ради 7 скликання Миколи Паламарчука на громадських засадах.

У 2019 році Медяник був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 27 в Дніпрі (Соборний район, частина Самарського району, частина Центрального району м. Дніпра) від партії «Слуга народу».

Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Голова Підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності. Брав участь в розробці законопроекту про приватну детективну діяльність.

Заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея. Член декількох груп з міжпарламентських зв’язків з Об’єднаними Арабськими Еміратами, Республікою Сінгапур, Австрійською Республікою, Японією, Канадою.

Входить у такі міжфракційні об’єднання: Українці в світі, ОДЕЩИНА, Слобожанщина, ДНІПРО!.