Володимир Захарченко | Слуга народу

Володимир Захарченко

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 27 січня 1971 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Юрист». Директор із безпеки на заводі з виробництва машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва.

Володимир Захарченко народився 27 січня 1971 року в місті Кривий Ріг.

Захарченко закінчив Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара за спеціальністю «Юрист-правознавець».

13 років його трудової діяльності пов’язані з оперативно-пошуковою роботою у системі Міністерства внутрішніх справ. Пройшов шлях від оперуповноваженого кримінального розшуку до начальника кримінальної поліції Тернівського району Кривого Рогу. Протягом довгого часу був відповідальним за боротьбу з організованою злочинністю та за боротьбу із незаконним обігом вогнепальної зброї та вибухівки у Кривому Розі. Неодноразово входив до складу обласних слідчих груп по розкриттю особливо тяжких злочинів. Має дві медалі МВС другого та третього ступеня за плідний внесок в оперативно-розшукову діяльність.

Станом на початок 2019 року Володимир Захарченко — директор з безпеки на заводі з виробництва машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва, член політичної партії «Слуга народу».

У 2019 році Захарченко був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 31 на Дніпропетровщині (Покровський район, частина Тернівського району міста Кривий Ріг, селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради) від партії «Слуга народу».