Владислав Бородін | Слуга народу

Владислав Бородін

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 18 червня 1971 року у Шостці Сумської області. Закінчив приватний вищий навчальний заклад «Дніпровський гуманітарний університет» за спеціальністю «Правознавство». Навчається у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Член Громадської організації «Всеукраїнська організація «Гідність і Воля».

Владислав Бородін народився 18 червня 1971 року у місті Шостка.

Закінчив приватний вищий навчальний заклад Дніпровський гуманітарний університет за спеціальністю «Правознавство». Навчається у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Засновник та член громадської організації «Всеукраїнська організація «Гідність і Воля», засновник ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями УПС».

У 2015 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради VII скликання від партії «УКРОП». В облраді очолював постійну комісію з питань забезпечення правоохоронної діяльності.

У 2019 році Бородін був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 38 (Новомосковськ, Магдалинівський, Новомосковський, Юр’ївський райони) від партії «Слуга народу».