Роман Каптєлов | Слуга народу

Роман Каптєлов

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 16 березня 1980 року в селі Знам’янівка Синельниківського району Дніпропетровської області. Закінчив Російський державний соціальний університет за спеціальністю «Політологія». Підприємець.

Роман Каптєлов народився 16 березня 1980 року в Знаменівці, Новомосковського району Дніпропетровської області.

Каптєлов закінчив Російський державний соціальний університет в Москві за спеціальністю «Політологія».

Є співзасновником ТОВ «Оперативна соціологія» (наразі вийшов зі складу компанії). «Оперативна соціологія» — всеукраїнська соціологічна та політконсалтингова компанія. Відома проведенням всеукраїнського телефонного дослідження MUSTL%K, у якому вперше в Україні були названі вірні прогнози на учасників другого туру Президентських виборів 2019 року. Також компанія займається проведенням кількісних досліджень, експертних опитувань, фокус-груп, екзитполів та політичним консалтингом.

Володів салоном прокату іграшок і товарів для дітей. Раніше працював у корпорації «Логос» та компанії ДМК «Таврія». Також був керівником проекту у фонді «Наш дім Дніпропетровськ». Був радником голови Миколаївської ОДА.

У 2019 році Каптєлов був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 36 (Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район) від партії «Слуга народу».

Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Член партії «Слуга народу».