Олена Криворучкіна | Слуга народу

Олена Криворучкіна

Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Народилася 18 жовтня 1971 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Біологія» з додатковою спеціальністю «Хімія», Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Кандидат геологічних наук зі спеціальності «Економічна геологія». Доцент кафедри економіки та підприємництва у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Олена Криворучкіна народилася 18 жовтня 1971 року в місті Кривий Ріг.

Криворучкіна закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Біологія» з додатковою спеціальністю «Хімія» та Криворізький економічний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка підприємства».

У 1996 році Олена Криворучкіна почала працювати асистентом у Криворізькому економічному інституті та пройшла шлях до доцента КЕІ КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З початку кар’єри вивчала екологічні проблеми Кривого Рогу, за результатами цих досліджень у 2004 році захистила кандидатську дисертацію. Обґрунтувала практичні механізми оздоровлення регіону з критичним станом навколишнього середовища. Автор більш ніж 70 наукових праць, серед яких наукові статті, монографії, підручники.

У 2019 році Криворучкіна була обрана Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 32 на Дніпропетровщині (Довгинцівський район, частина Саксаганського району міста Кривий Ріг) від партії «Слуга народу». На час виборів: доцент кафедри економіки та підприємництва ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», член партії «Слуга народу». Проживає в Києві.

12 грудня 2019 року увійшла до складу Міжфракційного об’єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.