Кирилл Нестеренко | Слуга народу

Кирилл Нестеренко

Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Народився 8 лютого 1993 року в Сумах. Закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Спортивний менеджмент», а також Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Право». Директор з розвитку та SMM на приватному підприємстві.

Кирилл Нестеренко народився 8 лютого 1993 року в Сумах.

Закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Спортивний менеджмент», а також Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Право».

Привернув спонсорів для фінансування гравців збірної України для участі на Олімпійських іграх в Лондоні 2012 року. Майстер спорту в категорії «‎бадмінтон»‎. Організатор громадської організації «‎Гранат», що займається напрямками спорту, благодійності, освіти у Дніпрі та Харкові. Об’єднав Молодіжні центри Дніпра для масштабування діяльності організації.

Бадмінтоніст-підприємець Кирилл Нестеренко відомий як маркетолог, що працює з 10 брендами Дніпра. У травні 2019 року Нестеренко запустив біговий флеш-моб RUN OK, де любителі бігу можуть бігати з професіоналами. Потім ініціативу перейменували у Зе-мотиватор.

Працював директором з розвитку ЗАТ «Дніпрокомунтранс».

У 2019 році Нестеренко був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 26 в Дніпрі (Шевченківський район, частина Центрального району, смт Авіаторське Дніпровської міської ради) від партії «Слуга народу». На час виборів: директор з розвитку ТДВ «Дніпрокомунтранс», безпартійний. Проживає в м. Дніпрі.

Член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами.

12 грудня 2019 року увійшов до складу Міжфракційного об’єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.