Дмитро Чорний | Слуга народу

Дмитро Чорний

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 14 жовтня 1989 року у Жовтих Водах Дніпропетровської області. Закінчив Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» за спеціальністю «Будівництво», кваліфікація – інженер-будівельник. Підприємець. Член правління ГО «Агенція сталого розвитку Жовті Води».

Дмитро Чорний народився 14 жовтня 1989 року в місті Жовті Води Дніпропетровської області.

У 2008 році був обраний членом бюро Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації Всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина молода».

У 2009 році з відзнакою закінчив Жовтоводський промисловий технікум Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» і здобув кваліфікацію технік-будівельник. З 2009 по 2012 роки навчався у «Придніпровській державній академії будівництва та архітектури», по закінченні якої отримав вищу освіту за спеціальністю «Будівництво» та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

В 2011 році був обраний головою Жовтоводської міської організації політичної партії «Україна майбутнього».

У 2015 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії «УКРОП». Секретар комісії облради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

У 2019 році Чорний був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 34 (Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони) від партії «Слуга народу».