Денис Герман | Слуга народу

Денис Герман

Голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 8 вересня 1981 року у Дніпропетровську (Дніпро). Закінчив Національну металургійну академію України за спеціальностями «Теплоенергетика», «Облік і аудит». Також закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент підприємств» та Києво-Могилянську бізнес-школу. Підприємець.

Денис Герман народився 8 вересня 1981 року в місті Дніпро.

У 2003 році Денис Герман закінчив Національну металургійну академію України за спеціальностями «Теплоенергетика». Другу вищу освіту Герман отримав там само з 2002 по 2004 рік за спеціальністю «Облік та Аудит». Також закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент підприємств» та Києво-Могилянську бізнес-школу. Магістр з бізнес-адміністрування (MBA).

Директор ТОВ «Альфа-Косметикс», власник ТОВ «Стиль Д», яке у 2015 році перевірялось СБУ у справі про фінансування тероризму. До 2017 року обіймав посаду генерального директора мережі магазинів ProStor. Раніше працював на посаді директора з економіки та фінансів «UBC Group», а також в корпорації «Авіто» в Дніпрі та «Глобал Лоджик Солюшнс» в Харкові.

У 2019 році Герман був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 35 (Нікополь, Покров, Нікопольський район) від партії «Слуга народу». На час виборів: директор ТОВ «Альфа-Косметикс», безпартійний. Проживає в Дніпрі.

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Словенія.