Давид Арахамія | Слуга народу

Давид Арахамія

Голова депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»,

Голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Давид народився 23 травня 1979 року в Сочі. Деякий час жив у Грузії у Гаграх. 1992 року, тікаючи від війни в Абхазії, переїхав з батьками до Миколаєва. Там виріс та закінчив загальноосвітню школу № 36.

Вивчав економіку у Європейському університеті (магістр). Пройшов магістерську програму Professional Management в Open University London.

В березні 2014 року зі знайомими відкрив сайт для збору коштів на екіпірування десантників 79-ї бригади. З цього почалася волонтерська ініціатива «Народний проект», яка стала однією з провідних у своєму роді.

У серпні 2014 був призначений радником голови Миколаївської облдержадміністрації з питань волонтерської діяльності, в вересні — уповноваженим міністра оборони з питань закупівель, а в жовтні — радником міністра оборони та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України. В листопаді 2014 став співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором «волонтерського десанту» — групи волонтерів, що почали працювати в Міноборони.

9 липня 2019 року Президент Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

Є співзасновником ТОВ «МВА-Центр», ТОВ «Українське агентство експорту та інвестицій», ГО «Міжнародний центр стратегій безпеки та оборони».