Олена Криворучкіна обурена невиконанням екологічної програми Кривого Рогу в строк | Слуга народу

Олена Криворучкіна обурена невиконанням екологічної програми Кривого Рогу в строк

3 Травня 2020 року

Народний депутат України від «Слуги народу» Олена Криворучкіна висловила невдоволення рішенням Криворізької міської ради щодо перенесення строків виконання екологічної програми міста. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Наша команда вживає заходи з протидії такому рішенню. Ми звернулися до Мінекоенерго з вимогою заборони перенесення термінів виконання природоохоронних заходів Північному ГЗК та повернення комбінату заяви на одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря з повторним терміном подання не раніше виконання положень Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу!!», – зазначила нардеп.

Олена Криворучкіна додала, що їй «соромно» від того, що це рішення, яке негативно вплине на екологію Кривого Рогу, було підтримано 90% депутатів міської ради.

«Серед 65 обранців лише у 6-х вистачило сили духу та совісті проголосувати проти такої зради. Депутати обласної ради від Кривого Рогу ОДНОСТАЙНО прийняли аналогічне рішення. І це логічно, адже більшість з них – керівники гірничо-збагачувальних комбінатів», – розповіла вона.

«Слуга народу» відзначила, що особливо її дивує позиція начальника Криворізького управління охорони здоров’я Костянтина Мурашка, який також золосував за таке рішення на засіданні облради.

«На сьогодні представники місцевої влади у всіх ЗМІ говорять про свої досягнення у боротьбі з коронавірусом. Але, у той же час, цинічно сприяють зростанню заховрюваності та смертності у Кривому Розі, спричиненими саме незадовільним екологічним станом нашого міста. Такі дії не піддаються здоровому глузду та не мають нічого спільного з людською гідністю!» – підсумувала вона.