Очільники «Слуги Народу» Арахамія і Корнієнко презентували у Дніпрі обласну і міську організації | Слуга народу

Очільники «Слуги Народу» Арахамія і Корнієнко презентували у Дніпрі обласну і міську організації

22 Червня 2020 року

22 червня 2020 року в Дніпрі голова «Слуги Народу» Олександр Корнієнко та голова парламентської фракції партії Давид Арахамія презентували обласну та міську організації.

«Ми свідомо йдемо на те, що відкриваємо не виборчі штаби, а партійні організації. Ми наголошуємо, що 25 жовтня життя не завершується. Ці приміщення не зачиняться на ключ наступного дня після виборів, як це відбувається в інших партіях. 25 жовтня для нас життя тільки починається. І цей партійний осередок, який зараз створено, буде діяти в Дніпропетровській області, у самому місті Дніпрі. Буде створено осередки в усіх містах обласного підпорядкування та районних центрах Дніпропетровщини. Наші організації стануть «хабом» для всіх майбутніх депутатських фракцій у місцевих радах», – зазначив Олександр Корнієнко, відкриваючи обласну партійну організацію.

Голова партії представив команді та представникам ЗМІ керівництво обласної та міської партійних організацій. За пропозицією Вищої ради партії керівником обласної партійної організації обрано Юрія Кісєля, народного депутата України, голову Комітету з питань транспорту та інфраструктури. Головою Дніпровської міської організації обрано Аліаду Мансурову, а головою Ради міської організації – народного депутата України Максима Бужанського.

«Наша партія «Слуга Народу» – це не виборчий штаб, і наші завдання – це не завдання виборчого штабу. Партія працюватиме й відповідатиме за роботу всіх наших депутатів протягом наступних п’яти років. Ми будемо відкриті як для громадян, так і для преси. Ми тут для того, щоби місто Дніпро і Дніпропетровська область процвітали, щоби жителі Дніпропетровської області були здоровими і успішними», – також підкреслив Юрій Кісєль.

Давид Арахамія, своєю чергою, наголосив, що депутати партії з Дніпропетровщини активно захищають саме місцеві інтереси своїх виборців. «Добре, що народні депутати від Дніпропетровщини захищають такі критичні питання свого регіону, як будівництво нового аеропорту, прозорий розподіл бюджету та інші. Ми сподіваємось, що в нас буде переважна більшість як у міських радах, так і в обласній раді. Для цього потрібен досвід, який ми вже отримали за цей рік: яким чином керувати, яким чином досягати домовленостей. Із такою командою ми досягнемо більшого», – підсумував він.

Нагадаємо, 5 червня 2020 року під час конференції регіонального партійного осередку члени обласної партійної організації ухвалили рішення про призначення Юрія Кісєля очільником обласного осередку «Слуги народу». Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії. Членами ради Дніпропетровської обласної партійної організації стали Максим Бужанський, Денис Герман, Ольга Горулько, Роман Каптєлов, Сергій Демченко та Юрій Корявченков.