Народні депутати «Слуги народу» виступили за звільнення від оподаткування борців з COVID-19 | Слуга народу

Народні депутати «Слуги народу» виступили за звільнення від оподаткування борців з COVID-19

29 Квітня 2020 року

Народні депутати України від ПП «Слуга народу», обрані за мажоритарними округами в Дніпропетровській області, Владислав Бородин, Дмитро Чорний та Кирилл Нестеренко виступили співініціаторами законопроекту, що має звільнити доходи медпрацівників, які борються з коронавірусом, від оподаткування.

Про реєстрацію відповідного законопроекту №3329 «Про внесення змін до Податкового Кодексу» на своїй сторінці у Facebook повідомив Владислав Бородин.

«Ні для кого з нас не секрет, що медики сьогодні знаходяться в найуразливішому становищі через пандемію короновірусної інфекції. Усі країни світи зіткнулися з тим, що медична сфера виявилася не готовою до викликів такого масштабу, які приніс із собою COVID-19. Підтримка медиків повинна стати пріоритетом для держави, оскільки саме вони зараз тримають на своїх плечах основне навантаження і працюють в режимі 24/7», – написав нардеп.

Він додав, що запропоновані зміни будуть тимчасовими і сприятливо позначаться на фінансовому забезпеченні медичних працівників.