Нардепи від «Слуги Народу» прозвітували перед виборцями у Кривому Розі | Слуга народу

Нардепи від «Слуги Народу» прозвітували перед виборцями у Кривому Розі

9 Липня 2020 року

9 липня 2020 року народні депутати від партії «Слуга Народу» Юрій Корявченков, Олена Криворучкіна і Володимир Захарченко прозвітували про рік своєї роботи на пресконференції у Кривому Розі.

«З першого дня каденції розпочали роботу наші громадські приймальні, в яких одразу почав проводитись прийом громадян. Крім того, як ми обіцяли, так і зробили: повністю і без виключень разом з командою ми зняли депутатську недоторканність, прийняли закон про незаконне збагачення і зробили можливою реалізацію процесу імпічменту президента», – пригадав перші результати роботи в парламенті Юрій Корявченков.

Юрій Корявченков розповів, що з початком пандемії COVID-19 нардепи власними силами і з залученням бізнесу закупили у лікарні міста апаратаи ШВЛ та тести. А державну субвенцію у розмірі 30 млн грн. направили на оснащення медичних закладів Кривого Рогу сучасним обладнанням. Підсумовуючи здобутки, нардеп зазначив, що до кінця року місто також отримає 12 автомобілів швидкої допомоги.

Володимир Захарченко повідомив про роботу в Комітеті з питань правоохоронної діяльності і наголосив на боротьбі з наркоманією – явищем, яке є особливо болючим для Кривого Рогу. Він сказав, що зараз триває робота щодо посилення відповідальності керівників правоохоронних органів.

«До моїх планів входить відродження парку «Веселі Терни». Мешканці нашого міста пам’ятають цю історичну місцевість. Я пам’ятаю, в якому гарному стані було це місце. Я знаю, як воно може виглядати. Також я ініціював розслідування щодо незаконного будівництва в парку «Шахтарський», де ділки намагалися встановити собі черговий «генделик», при цьому незаконно вирубуючи дерева. Будівництво припинено», – продовжив розповіддю про роботу на окрузі Володимир Захарченко.

Олена Криворучкіна докладно представила зусилля в сфері покращення екології. Вона повідомила, що придбані датчики вимірювання чистоти повітря в ЄС, в найближчі дні вони будуть у Кривому Розі. Сервер, куди передаватимуться дані з датчиків, розташовуються в Польщі, що зменшить ризик втручання в їхню роботу. Крім того, ведеться робота щодо переробки відвалів і встановлення системи онлайнмоніторингу, доступної для всіх.

«Я пишаюсь тим, що стала співініціатором тих законопроектів, які реально змінюють підхід до вирішення екологічних проблем. Як приклад – законопроект про управління відходами. Україна потопає у мільярдах тон як муніципальних, так і промислових відходів. Особливо для Кривбасу, промислові відходи – це критично важлива тема. Але за всі роки парламентаризму в Україні не було прийнято жодного закону про управління відходами. Я не враховую рудимент 98-го року, який не працює», – зазначила Олена Криворучкіна.

Вона додала, що було посилено екологічний контроль держави і збільшено штрафи за порушення екологічного законодавства. Схвальні відгуки, за словами нардепа, отримали і законодавчі ініціативи щодо гуманного поводження з тваринами, запобігання пожежам і інвентаризації лісів.