Нардепи від «Слуги Народу» проконтролюють реконструкцію стадіону «Металург» у Кривому Розі | Слуга народу

Нардепи від «Слуги Народу» проконтролюють реконструкцію стадіону «Металург» у Кривому Розі

6 Липня 2020 року

Народні депутати від партії «Слуга Народу» Юрій Корявченков і Володимир Захарченко разом з президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелком завітали у Кривому Розі до стадіону «Металург», де наразі проводиться реконструкція. Побаченим парламентарі були неприємно вражені.

«Грошей на це було виділено чимало – майже 70 мільйонів гривень. Але після побаченого нам було незрозуміло – на що взагалі витрачаються ці кошти?» – написав у своєму пості на сторінці у Facebook Юрій Корявченков.

Нардеп пояснив, що минулого року ДАБІ відхилила проект реконструкції стадіону через його невідповідність будівельним нормам, однак 10 квітня прес-служба міської ради Кривого Року без нової проектної документації заявила про плани щодо повного ремонту стадіону «Металург». «Але міська влада під поняттям «повний ремонт», певно, мала на увазі лише косметичний ремонт фасаду. При тому, що зсередини спортивний комплекс знаходиться у аварійному стані», – прокоментував ситуацію Юрій Корявченков. Нардеп зазначив, що, побачивши доріжки, якими бігають атлети, «стримувати емоції вже не вдавалося».

«Слуга народу» додав, що поставить міськвиконкому та облраді питання щодо того, на що було виділено майже 70 мільйонів гривень.