Міськводоканал Павлограда практично знищив річку Гніздка - «Слуга народу» Роман Каптєлов | Слуга народу

Міськводоканал Павлограда практично знищив річку Гніздка – «Слуга народу» Роман Каптєлов

14 Червня 2020 року

Народний депутат від ПП «Слуга народу» Роман Каптєлов заявив про невтішний стан річки Гніздка, в яку скидає каналізаційні стоки водоканал міста Павлограда на Дніпропетровщині. Відповідне відеоповідомлення він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, у відеоповідомленні нардеп розказав про результати замірів води з річки, проведених наприкінці травня. З 18 показників, вісім перевищують допустиму норму. Наприклад, норма вмісту завислих речовин перевищена в 4 рази, вміст фосфатів – в 6 разів, а концентрація азоту – в 32 рази. Підсумовуючи результати, Роман Каптєлов каже, що річки Гніздку і Самару бруднять стоки через непрацюючі очисні споруди.

«Це призводить до катастрофічних наслідків для нашого регіону. При цьому керівництво «Павлоградводоканалу» просто розводить руками й немає навіть проекту реконструкції», – заявив народний депутат і закликав міську владу вжити заходів для усунення проблеми.

«Ще раз звертаюсь до мера міста Анатолія Вершини. Необхідні термінові заходи! Необхідно якнайшвидше замінити керівника підприємства, який вже 17 років сидить на своїй посаді та спостерігає, як руйнуються очисні споруди й наші річки. Ви повинні включитися в розробку нового проекту реконструкції і активно шукати ресурси для реалізації цього проекту. Я, як народний депутат, робитиму все належне, аби це питання зрушило з мертвої точки», – наголосив він.