Мешканці ж/м «Тополя-1» у Дніпрі розповіли Кириллу Нестеренку про низку комунальних негараздів | Слуга народу

Мешканці ж/м «Тополя-1» у Дніпрі розповіли Кириллу Нестеренку про низку комунальних негараздів

1 Липня 2020 року

На виїзній зустрічі з мешканцями ж/м «Тополя-1» у Дніпрі народний депутат України від партії «Слуга Народу» Кирилл Нестеренко почув про найбільш болючі комунальні проблеми, які довгі роки турбують жителів району. Відповідну інформацію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, жителі масиву розповіли про загрозливу криміногенну обстановку в покинутому більше 20 років тому будинку №9. За їхніми словами, в його приміщеннях готують наркотичні речовини, використовують вибухівку та чинять насильницькі злочини. Інші болючі проблеми – небезпечні для життя та здоров’я відкриті люки, а також стихійні сміттєзвалища.

«Поки міська вдала літає десь у космосі, на центральних районах Дніпра наркоманія, вбивства, розруха, притони і сміттєзвалища. Так не повинно бути. Люди просто хочуть нормального життя для себе, своїх сімей, дітей та внуків і заслуговують на це, та навіть більше. Але їх не чують», – прокоментував ситуацію Кирилл Нестеренко.

Народний депутат зазначив, що буде робити все в своїй компетенції, щоб вирішити ці проблеми, і вже направив відповідні депутатські запити.