Конференція Дніпропетровської Обласної організації Політичної Партії «Слуга Народу» | Слуга народу

Конференція Дніпропетровської Обласної організації Політичної Партії «Слуга Народу»

13 Вересня 2020 року

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Дніпропетровська Обласна Організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 20 вересня 2020 року, о 14.00, за адресою: вулиця Бариканда, будинок 1, місто Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область, відбудеться Конференція з метою висування кандидатів в депутати Дніпропетровської обласної ради, районних, сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів на території Дніпропетровської області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Конференції подати заявку до Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: press@sluga-narodu.dp.ua. У заявці слід указати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного зв’язку за номерами: 067 347 27 38.

Допуск журналістів на Конференцію Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.