Кандидати в депутати до Жовтоводської міської ради Кам’янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Жовтоводської міської ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до Жовтоводської міської ради Кам’янського району

  1. Глазирін Євген Миколайович, народився 11 серпня 1980 року, освіта вища, Голова, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Перший номер у виборчому списку до Жовтоводської міської ради Кам’янського району
  2. Гончар Володимир Федорович, народився 9 лютого 1990 року, освіта вища, Перший заступник генерального директора, Державне промислове підприємство “Кривбаспромводопостачання”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  3. Кармазін Лариса Любомирівна, народилася 17 жовтня 1975 року, освіта вища, Директор, Комунальне підприємство “Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання” Жовтоводської міської Ради”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  4. Гавеля Дмитро Вікторович, народився 29 березня 1990 року, освіта вища, Провідний юрисконсульт юридичної служби управління, Державне підприємство “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  5. Полякова Лариса Панасівна, народилася 31 травня 1955 року, освіта вища, Провідний інженер виробничо-технічного відділу, Комунальне підприємство “Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної Ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Горя Максим Павлович, народився 11 липня 1982 року, освіта вища, Керівник відділу, Виконавчий комітет Жовтоводської міської Ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Кузьминська Вікторія Степанівна, народилася 10 липня 1974 року, освіта вища, Адвокат, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Іщенко Едуард Олександрович, народився 28 серпня 1997 року, освіта вища, Начальник відділу матеріально-технічного постачання, Комунальне підприємство “Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної Ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Литовченко Олена Валеріївна, народилася 28 січня 1977 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Державне підприємство “Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Розенберг Ігор Володимирович, народився 9 листопада 1963 року, освіта вища, Завідувач хірургічного відділення – лікар ортопед-травматолог, Комунальне неприбуткове підприємство “Жовтоводська міська лікарня” Жовтоводської міської Ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Волкозуб Андрій Андрійович, народився 3 жовтня 1992 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Гончар Олена Олександрівна, народилася 21 листопада 1988 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Уманець Богданна Богданівна, народилася 18 травня 1978 року, освіта вища, Адвокат, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Рудченко Дмитро Миколайович, народився 18 грудня 1974 року, освіта вища, Машиніст млинів, Державне підприємство “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Сердюк Наталя Іванівна, народилася 23 березня 1971 року, освіта професійно-технічна, Сестра господиня, Комунальне неприбуткове підприємство “Жовтоводська міська лікарня” Жовтоводської міської Ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Бєлякова Катерина Миколаївна, народилася 12 січня 1983 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад культури “Палац культури”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Супрун Сергій Олександрович, народився 19 листопада 1986 року, освіта професійно-технічна, Фельдшер виїзної бригади, Комунальний заклад “Криворізька станція швидкої медичної допомоги” Дніпропетровської обласної ради”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  18. Салтикова Світлана Геннадіївна, народилася 28 січня 1984 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  19. Крилов Геннадій Валерійович, народився 14 квітня 1976 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Ткач Галина Володимирівна, народилася 4 серпня 1988 року, освіта вища, Спеціаліст державної служби, Жовтоводський міський відділ Державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро)
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Савельєв Андрій Андрійович, народився 6 травня 1983 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Стадник Тетяна Володимирівна, народилася 19 травня 1991 року, освіта вища, Вчитель інформатики, Комунальний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №3 Жовтоводської міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Міщенко Ростислав Едуардович, народився 4 липня 1987 року, освіта вища, Механік, Комунальне підприємство “Спорт для всіх” Жовтоводської міської Ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  24. Шум Наталія Василівна, народилася 21 лютого 1969 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  25. Кришень Оксана Володимирівна, народилася 18 травня 1971 року, освіта вища, Директор, Відділ культури Комунальний заклад культури будинок культури “Родина”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Драганчук Володимир Володимирович, народився 29 серпня 1985 року, освіта вища, Майстер, Державне підприємство “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  27. Унжакова Ірина Вікторівна, народилася 5 червня 1966 року, освіта вища, Заступник голови, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  28. Васильчук Володимир Іванович, народився 8 травня 1956 року, освіта загальна середня, Водій, Комунальне підприємство “Жовтоводськтепломережа” Жовтоводської міської Ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  29. Дереш Надія Іванівна, народилася 24 листопада 1967 року, освіта вища, Начальник групи праці та заробітної плати, Комунальне підприємство “Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної Ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  30. Шуміліна Олена Василівна, народилася 31 грудня 1983 року, освіта вища, Інженер з охорони праці, Комунальне підприємство “Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної Ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  31. Коряков Володимир Миколайович, народився 28 вересня 1956 року, освіта вища, Керівник інформаційно обчислювальної групи, Комунальне підприємство “Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної Ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  32. Кулик Наталія Вікторівна, народилася 27 жовтня 1975 року, освіта вища, Начальник адміністративно-господарського відділу, Комунальне підприємство “Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної Ради
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5