Кандидати в депутати до Юр’ївської селищної ради Павлоградського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Юр’ївської селищної ради Павлоградського району

Перелік кандидатів у депутати до Юр’ївської селищної ради Павлоградського району

  1. Дерюга Яна Володимирівна, народилася 11 травня 1987 року, освіта вища, Вчитель, КЗО “Вербуватівський ЗЗСО”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Кліндухов Володимир Олексійович, народився 27 травня 1981 року, освіта вища, Завідувач свинокомплексом, ФГ “Плантера”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Нездойминога Олена Миколаївна, народилася 13 лютого 1970 року, освіта професійно-технічна, Секретар виконкому, Варварівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Персиста Олена Анатоліївна, народилася 10 січня 1990 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Сектор освіти, культури, молоді та спорту Юр’ївської райдержадміністрації
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Карпенко Олена Анатоліївна, народилася 11 лютого 1964 року, освіта вища, Завідувач, Сектор освіти, культури, молоді та спорту Юр’ївської райдержадміністрації
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Хоменко Василь Васильович, народився 1 лютого 1962 року, освіта загальна середня, Приватний підприємець, ПП Хоменко
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Федянович Надія Миколаївна, народилася 23 травня 1975 року, освіта вища, Директор, КУ “Юр’ївський центр обслуговування закладів освіти
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Гоцій Вячеслав Вячеславович, народився 8 липня 1975 року, освіта вища, В.о. директора, ДНЗ ПТУ №81
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Болдирєва Лариса Анатоліївна, народилася 26 вересня 1972 року, освіта вища, Начальник, Управління соціального захисту населення Юр’ївської райдержадміністрації
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Кирик Алла Вячеславівна, народилася 5 квітня 1962 року, освіта вища, Вчитель, Новоіванівська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Сарнов Віталій Володимирович, народився 17 травня 1988 року, освіта вища, Голова, СФГ “Перлина”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Іванов Олександр Григорович, народився 6 січня 1962 року, освіта професійно-технічна, Голова, СФГ “НаІр”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Опанасенко Олександр Іванович, народився 13 травня 1976 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Преображенське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Балєва Наталя Юріївна, народилася 11 березня 1973 року, освіта вища, Директор, Чаплинська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6