Кандидати в депутати до Вільногірської міської ради Кам’янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Вільногірської міської ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до Вільногірської міської ради Кам’янського району

  1. Боклаг Антон Сергійович, народився 1 квітня 1989 року, освіта вища, Інженер відділу розвитку персоналу, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Перший номер у виборчому списку до Вільногірської міської ради Кам’янського району
  2. Середа Інна Вікторівна, народилася 27 березня 1987 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  3. Давидов Володимир Юрійович, народився 3 жовтня 1986 року, освіта вища, Менеджер, Товариство з обмеженою відповідальністю “ТАГО ТРЕЙД”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Штамбург Олег Миколайович, народився 23 лютого 1974 року, освіта вища, Головний інженер, Комунальне підприємство “Теплосервіс” Вільногірської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Головянко Вікторія Вікторівна, народилася 8 червня 1980 року, освіта вища, Завідувач амбулаторії 2, сімейний лікар, Комунальне підприємство “Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  6. Чернявська Анна Ігорівна, народилася 14 серпня 1994 року, освіта вища, Вчитель української мови та літератури, Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Коцюба Сергій Миколайович, народився 15 серпня 1971 року, освіта вища, Директор, Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Белягова Світлана Олегівна, народилася 15 серпня 1988 року, освіта вища, Керівник тендерного відділу, Приватне Підприємство Науково-Виробниче Підприємство “Спецтех Капітал”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Шевчук Олег Мануїлович, народився 1 листопада 1967 року, освіта вища, Юрисконсульт, Вільногірський коледж Національної металургійної академії України
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Зеленський Євгеній Олегович, народився 17 вересня 1992 року, освіта вища, Торгівельний представник, Товариство з обмеженою відповідальністю “Агросічеслав ЛТД”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Самойленко Наталя Сергіївна, народилася 10 червня 1980 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Комунальний заклад “Центр профільного навчання та дитячої творчості” Вільногірської міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Повстянко Олександр Миколайович, народився 4 серпня 1968 року, освіта вища, Начальник відділу розвитку персоналу, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Маркіна Оксана Миколаївна, народилася 2 липня 1973 року, освіта вища, Т.в.о. директора, Комунальна установа “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Гибало Владислав Петрович, народився 9 червня 1978 року, освіта вища, Начальник служби адміністративно-господарського забезпечення, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Мартиненко Анна Юріївна, народилася 15 лютого 1985 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Бондаренко Катерина Геннадіївна, народилася 15 квітня 1990 року, освіта вища, Лаборант, Вільногірський коледж Національної металургійної академії України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  17. Короленко Ірина Олександрівна, народилася 31 травня 1980 року, освіта вища, Лікар дерматовенеролог, Комунальне підприємство “Центральна міська лікарня” Вільногірської міської ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Федоренко Тетяна Олексіївна, народилася 24 лютого 1975 року, освіта вища, Керуюча відділенням, Територіальне відокремлене безбалансове відділення ІІІ типу №10003/0509 Акціонерного товариства “Ощадбанк”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  19. Лобода Олександр Анатолійович, народився 23 листопада 1958 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Філобок Артем Іванович, народився 7 травня 1987 року, освіта вища, Керівник відділу матеріального забезпечення, Приватне Підприємство Науково-Виробниче Підприємство “Спецтех Капітал”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Вареник Ганна Василівна, народилася 30 липня 1974 року, освіта вища, Начальник бюро обліку запасів бухгалтерії, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Наумова Ірина Іванівна, народилася 30 липня 1970 року, освіта вища, Психолог, Комунальна установа “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Чумак Віталій Олексійович, народився 22 січня 1974 року, освіта вища, Комерційний директор, Товариство з обмеженою відповідальністю “Пром-Інновація”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Сидоренко Валентина Олександрівна, народилася 7 жовтня 1976 року, освіта вища, Інженер служби автоматизованих систем управління підприємство, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Бондюк Костянтин Георгійович, народився 29 вересня 1982 року, освіта вища, Майстер, Комунальне підприємство “Теплосервіс” Вільногірської міської ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Зубченко Олена Олександрівна, народилася 7 грудня 1981 року, освіта вища, Юрисконсульт, Вільногірська міська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2