Кандидати в депутати до Верхньодніпровської міської ради Кам'янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Верхньодніпровської міської ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до Верхньодніпровської міської ради Кам’янського району

  1. Кваша Олександр Васильович, народився 2 жовтня 1983 року, освіта вища, Заступник директора, КЗ “Верхівцевський ПНІ”ДОР”
    Перший номер у виборчому списку до Верхньодніпровської міської ради Кам’янського району
  2. Гордієнко Лілія Сергіївна, народилася 8 грудня 1978 року, освіта вища, Діловод, Дніпровська селищна рада
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  3. Храпанов Андрій Станіславович, народився 21 вересня 1985 року, освіта вища, Майстер зміни, ПрАТ “Дніпровський КПК”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Марусенко Ігор Володимирович, народився 11 лютого 1968 року, освіта вища, Адвокат, Рада адвокатів Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Павлова Людмила Володимирівна, народилася 9 лютого 1978 року, освіта вища, Генеральний директор, ТОВ “Верхньодньодніпровський агропостач”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Тімохін Олександр Станіславович, народився 27 квітня 1977 року, освіта загальна середня, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Войтов Геннадій Олександрович, народився 26 лютого 1970 року, освіта вища, Директор, КЗ “Верхівцевський ПНІ”ДОР”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Коваль Ірина Георгіївна, народилася 13 серпня 1957 року, освіта вища, Завідувач районного методичного кабінету, Кандидат соціологічних наук, Відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Бацко Тетяна Володимирівна, народилася 21 березня 1974 року, освіта вища, Керівник гуртка, КЗ”Верхньодніпровський палац дитячої-юнацької творчості
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Гордієнко Ігор Олександрович, народився 12 липня 1977 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Блохіна Лариса Василівна, народилася 3 квітня 1977 року, освіта вища, Селищний голова, Дніпровська селищна рада
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Петров Ігор Миколайович, народився 9 серпня 1964 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Радченко Валентина Валентинівна, народилася 8 липня 1984 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Фінансовий відділ Верхньодніпровської районної державної адміністрації
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Марусенко Костянтин Володимирович, народився 8 березня 1963 року, освіта вища, Голова фермерського господарства, ФГ “Агростандарт”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Переверзов Іван Олександрович, народився 16 листопада 1996 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Косміна Лариса Олександрівна, народилася 10 січня 1977 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  17. Лейко Юрій Миколайович, народився 26 лютого 1975 року, освіта вища, Торгівельний представник, ТМ “Ласунка”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Ніколаєва Олена Віталіївна, народилася 16 травня 1965 року, освіта вища, Лікар статистик, Верхньодніпровський центр медико-санітарної допомоги
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Радченко Ірина Анатоліївна, народилася 12 серпня 1967 року, освіта вища, Лікар УЗД, ПП “Медпрактика”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Гусар Юрій Володимирович, народився 12 вересня 1975 року, освіта професійно-технічна, Керівник фермерського господарства, Фермерське господарство “АРМАДА”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Гуріна Анна Леонідівна, народилася 24 грудня 1988 року, освіта професійно-технічна, Інженер землевпорядник, ТОВ “АВАЛОН-БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Швець Андрій Олександрович, народився 17 лютого 1984 року, освіта вища, Водій, КЗ Верхівцевський психоневрологічний інтернат”ДОР”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  23. Холодна Олена Олексіївна, народилася 26 жовтня 1970 року, освіта вища, Вчитель логопед, Новомиколаївська СЗШ №2
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Конопський Олег Іванович, народився 10 вересня 1993 року, освіта професійно-технічна, Контролер газового господарства, АТ “Дніпропетровськгаз”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1