Кандидати в депутати до Великомихайлівської сільської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Великомихайлівської сільської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до

  1. Борисенко Людмила Іванівна, народилася 14 лютого 1982 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Левченко Олександра Пилипівна, народилася 5 березня 1958 року, освіта вища, Землевпорядник, ТОВ “Відродження”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Івженко Геннадій Михайлович, народився 16 січня 1969 року, освіта професійно-технічна, Вчитель, Новоселівська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Лобода Миколай Анатолійович, народився 30 вересня 1992 року, освіта вища, Директор, ФОП “Лобода”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Найдьон Юрій Іванович, народився 24 квітня 1968 року, освіта вища, Директор, СФГ “Найдьон”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Фенота Констянтин Васильович, народився 5 квітня 1984 року, освіта вища, Агроном, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Сосницька Ольга Миколаївна, народилася 16 грудня 1973 року, освіта професійно-технічна, Касир, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Кравченко Олександр Миколайович, народився 25 серпня 1971 року, освіта вища, Обліковець, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Юрченко Ярослав Миколайович, народився 15 лютого 1976 року, освіта вища, Комірник, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Фісун Лілія Володимирівна, народилася 2 червня 1988 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Василенко Віталій Володимирович, народився 9 липня 1974 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Головко Тетяна Вікторівна, народилася 22 серпня 1972 року, освіта вища, Бухгалтер, ВЗДО (ясла-садочок) “Ясочка”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Омельченко Валентин Володимирович, народився 5 лютого 1967 року, освіта професійно-технічна, Водій, Екстрена медична допомога
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Найдьон Сергій Юрійович, народився 12 грудня 1994 року, освіта вища, Агроном, СФГ “Найдьон”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Антибура Ігор Михайлович, народився 17 травня 1970 року, освіта вища, Інженер, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Гелетій Тетяна Вікторівна, народилася 6 червня 1973 року, освіта професійно-технічна, Завідуючий током, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Куций Олег Васильович, народився 24 липня 1972 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Кривошей Тетяна Василівна, народилася 7 травня 1973 року, освіта професійно-технічна, Обліковець, СФГ “Найдьон”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Коваль Альона Анатоліївна, народилася 13 червня 1988 року, освіта вища, Бухгалтер, ТОВ “Дібрівське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Андріанова Лідія Олексіївна, народилася 29 травня 1953 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Хвостик Наталія Миколаївна, народилася 11 травня 1996 року, освіта професійно-технічна, Фельдшер, Екстрена медична допомога
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Терновий Василь Григорович, народився 30 травня 1973 року, освіта професійно-технічна, Водій, СФГ “Найдьон”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7