Кандидати в депутати до Васильківської селищної ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Васильківської селищної ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Васильківської селищної ради Синельниківського району

  1. Куц Ігор Григорович, народився 30 квітня 1984 року, освіта вища, Виконуючий обов’язки директора, ДП “Васильківське теплоенерго” КП “Дніпропетровськтеплоенерго” ДОР
    Перший номер у виборчому списку до Васильківської селищної ради Синельниківського району
  2. Булава Максим Олександрович, народився 22 травня 1985 року, освіта вища, Директор, ФОП “Булава Максим Олександрович”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Карячка Сергій Олександрович, народився 19 червня 1983 року, освіта вища, Директор, ФОП “Карячка Сергій Олександрович ”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Біленко Альона Володимирівна, народилася 30 квітня 1984 року, освіта вища, Заступник голови СФГ, СФГ “Дубравушка”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Артищук Аліна Олексіівна, народилася 6 червня 1993 року, освіта вища, Вчитель початкових класів, Васильківський навчально- виховний комплекс ім М.М.Коцюбинського №1
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Корнійчук Роман Васильович, народився 5 лютого 1973 року, освіта вища, Голова, СФГ “Козеріг”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Рибалка Олег Вікторович, народився 25 січня 1990 року, освіта вища, Державний кадастровий реєстратор, Відділ Держгеодастру у Дніпропетровькій області
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Водяна Вікторія Юріївна, народилася 21 липня 1982 року, освіта вища, Начальник відділу Дніпропетровької регіональної філії Державного підприємства центру державного земельного кадастру, Дніпропетровька регіональна філія Державного підприємства центру державного земельного кадастру
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Євтушенко Володимир Станіславович, народився 4 вересня 1986 року, освіта вища, Директор, ФОП “Євтушенко Володимир Станіславович ”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Заїка Олена Миколаївна, народилася 9 вересня 1960 року, освіта вища, Начальник сектору містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово- комунального господарства – головний інженер, Васильківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Лобко Станіслав Андрійович, народився 1 квітня 1993 року, освіта професійно-технічна, Інструктор-методист, Васильківська ДЮСШ
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Лисенко Микола Костянтинович, народився 5 червня 1984 року, освіта вища, Керівник відділу, Придніпровський загін воєнизованої охорони станції Чаплине
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Назаренко Андрій Вікторович, народився 15 травня 1977 року, освіта вища, Керівник, ТОВ “Агрофірма “Богдан”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Дараган Ольга Аркадіївна, народилася 5 січня 1977 року, освіта вища, Лікар-офтальмолог, КП “ВЦРЛ” Васильківської селищної ради”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Кузьмук Мальвіна Іванівна, народилася 28 грудня 1990 року, освіта вища, Спеціаліст-землепорядник, Павлівська сільська рада
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Миронець Олександр Михайлович, народився 26 квітня 1969 року, освіта вища, Директор, Професійно-технічне училище № 74
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Тиха Наталія Анатоліївна, народилася 13 вересня 1974 року, освіта професійно-технічна, Директор, ФОП “Тиха Наталія Анатоліївна”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Антонов Олег Володимирович, народився 13 вересня 1989 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  19. Гаркуша Наталя Вікторівна, народилася 12 грудня 1976 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Лобач Максим Дмитрович, народився 17 червня 1981 року, освіта вища, Інженер, СФГ “Мічуріна”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Літвінова Євгенія Миколаївна, народилася 20 липня 1991 року, освіта професійно-технічна, Кухар, КЗДО “Пізнайко”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Котляр Наталя Олексіївна, народилася 20 січня 1976 року, освіта вища, Діловод, Виконавчий комітет Васильківської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Подольний Володимир Олександрович, народився 15 грудня 1972 року, освіта вища, Різноробочий, СФГ “Мічуріна”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Близнюк Лілія Анатоліївна, народилася 17 липня 1977 року, освіта вища, Директор, Письменський заклад освіти I-III ступенів з дошкільним відділом
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Боздуган Валерій Іванович, народився 2 лютого 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Сніпко Олена Василівна, народилася 27 березня 1971 року, освіта професійно-технічна, Вихователь-методист, Комунальний заклад “Ромашка”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3