Кандидати в депутати до Вакулівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Вакулівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Вакулівської сільської ради Криворізького району

  1. Куліченко Валентина Іванівна, народилася 27 вересня 1963 року, освіта професійно-технічна, Кухар, КЗ “Жовтянська ЗОШ “
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Камінський Олександр Іванович, народився 6 червня 1951 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Губа Людмила Анатоліївна, народилася 9 січня 1965 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Лукін Анатолій Васильович, народився 15 березня 1956 року, освіта вища, Вчитель-педагог, Вакулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Горб Олександр Сергійович, народився 24 лютого 1989 року, освіта вища, Директор, СТОВ “Земля”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Біленко Дар’я Сергіївна, народилася 18 жовтня 1988 року, освіта вища, Менеджер, ТОВ “ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Новосилецький Микола Францович, народився 3 липня 1945 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Кузьменко Сергій Миколайович, народився 24 жовтня 1983 року, освіта професійно-технічна, Оператор, ТОВ “ШОТ”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Шляхова Оксана Дмитрівна, народилася 11 серпня 1977 року, освіта вища, Вчитель, КЗ “Вакулівська ЗОШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Лишина Вікторія Іванівна, народилася 26 жовтня 1968 року, освіта професійно-технічна, Вчитель початкових класів, Софіївська філія Софіївської опорної ЗОШ І-ІІІ ст.
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Кустенко Тетяна Іванівна, народилася 22 лютого 1983 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Кімішкін Дмитро Анатолійович, народився 4 червня 1985 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Кузьменко Юлія Юріївна, народилася 25 жовтня 1990 року, освіта вища, Оператор, ТОВ “ШОТ”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Плескач Наталія Миколаївна, народилася 2 вересня 1959 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Пирог Катерина Едуардівна, народилася 7 жовтня 1996 року, освіта професійно-технічна, Президент, ІО “Відповідь поруч”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  16. Шлейко Наталя Миколаївна, народилася 25 липня 1971 року, освіта вища, Завідувач, КЗ “Вакулівський ДЗ “Веселка”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Горб Алла Іванівна, народилася 22 березня 1969 року, освіта професійно-технічна, Вчитель початкових класів, Софіївська філія Софіївської опорної ЗОШ І-ІІІ ст.
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  18. Середа Людмила Савеліївна, народилася 10 серпня 1950 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  19. Кульська Світлана Михайлівна, народилася 6 лютого 1969 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Кругляков Володимир Миколайович, народився 29 листопада 1968 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  21. Келеберда Віктор Володимирович, народився 4 грудня 1973 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  22. Гром Сергій Анатолійович, народився 17 червня 1961 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6