Кандидати в депутати до Томаківської селищної ради Нікопольського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Томаківської селищної ради Нікопольського району

Перелік кандидатів у депутати до Томаківської селищної ради Нікопольського району

  1. Скорук Тамара Олексіївна, народилася 8 липня 1963 року, освіта професійно-технічна, Голова, Селянське (фермерське) господарство Скорук А.В.
    Перший номер у виборчому списку до Томаківської селищної ради Нікопольського району
  2. Семененко Сергій Григорович, народився 2 серпня 1972 року, освіта вища, Голова, Фермерське господарство «Істок – С»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Євтушенко Євген Вячеславович, народився 18 листопада 1977 року, освіта вища, Голова, Томаківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Степанов Олександр Олександрович, народився 7 липня 1983 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП Степанов О.О.
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Ждан Ірина Петрівна, народилася 16 грудня 1973 року, освіта вища, Головний економіст, Відділ освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Грищенко Ігор Віталійович, народився 3 червня 1970 року, освіта вища, Директор, Комунальне підприємство “Томаківська центральна районна лікарня” Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Логвиненко Максим Олегович, народився 31 травня 1993 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП Логвиненко М.О.
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Сергійчук Олена Степанівна, народилася 4 березня 1949 року, освіта вища, Директор, Чумаківська загальноосвітня школа l-lll ступенів Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Чіпець Лариса Володимирівна, народилася 20 березня 1976 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Кокітко Валентин Богданович, народився 8 травня 1974 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП “Кокітко В.Б.”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Стрюк Зоя Олександрівна, народилася 17 травня 1971 року, освіта вища, Медичний директор, Комунальне підприємство “Томаківська центральна районна лікарня” Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Буряк Володимир Якович, народився 19 жовтня 1957 року, освіта вища, Директор, Володимирівський сільський будинок культури
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Готовчикова Оксана Володимирівна, народилася 23 травня 1969 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Король Галина Михайлівна, народилася 7 грудня 1972 року, освіта вища, Викладач, Запорізька дитяча музична школа № 5
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Скрипник Олександр Олександрович, народився 2 червня 1979 року, освіта вища, Виконавчий директор, Фермерське господарство “Істок – С”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Скорук Наталія Анатоліївна, народилася 23 січня 1964 року, освіта вища, Директор, Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад “Томаківська дитяча музична школа”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Щащенко Надія Миколаївна, народилася 18 травня 1961 року, освіта професійно-технічна, Особа, що здійснює догляд за престарілою матір’ю, Зареєстрована в Управлінні соціального захисту населення
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Довженко Наталія Анатоліївна, народилася 5 червня 1965 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП “Довженко Н.А.”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  19. Нестеренко Олег Анатолійович, народився 24 жовтня 1966 року, освіта професійно-технічна, Начальник, Відділ забезпечення Томаківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Львов Юрій Володимирович, народився 23 квітня 1987 року, освіта вища, Старший диспетчер, Підприємство Томаківські районні електричні мережі Акціонерного товариства “ДТЕК Дніпровські електромережі”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Перебийніс Сергій Вікторович, народився 14 лютого 1964 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад “Володимирівський психоневрологічний інтернат” Дніпропетровської обласної ради
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Сокол Анна Миколаївна, народилася 24 листопада 1957 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  23. Маляр Наталія Юріївна, народилася 3 червня 1983 року, освіта вища, Вчитель, Чумаківська загальноосвітня школа l-lll ступенів Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Нестерук Ірина Миколаївна, народилася 13 липня 1966 року, освіта професійно-технічна, Головний бухгалтер, Селянське (фермерське) господарство “Скорук А.В.”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Лавринець Олександр Олександрович, народився 25 листопада 1975 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, ФОП “Лавринець О.О.”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Бринза Ольга Сергіївна, народилася 19 травня 1964 року, освіта професійно-технічна, Головний бухгалтер, ТОВ “Світанок”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1