Кандидати в депутати до Тернівської міської ради Павлоградського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Тернівської міської ради Павлоградського району

Перелік кандидатів у депутати до Тернівської міської ради Павлоградського району

  1. Добродькін Олексій Михайлович, народився 1 січня 1982 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Перший номер у виборчому списку до Тернівської міської ради Павлоградського району
  2. Шкряда Валерій Володимирович, народився 23 травня 1989 року, освіта вища, Лікар психофізиолог, ДТЕК Сервіс
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Дрозд Віра Вікторівна, народилася 27 лютого 1984 року, освіта вища, Лікар терапевт, Комунальне некомерційне підприємство «Тернівська центральна міська лікарня» Тернівської міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Айзатулов Віталій Володимирович, народився 31 грудня 1986 року, освіта вища, Машиніст гірничо виїмкових машин, Шахтоуправління Тернівське Шахта Західно-Донбаська
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Ніколаєва Тетяна Володимирівна, народилася 17 серпня 1981 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Грома Станіслав Володимирович, народився 30 листопада 1991 року, освіта вища, Головний технолог, Шахтоуправління Павлоградське
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Копанєв Євген Миколайович, народився 5 жовтня 1978 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Резниченко Максим Сергійович, народився 22 червня 1982 року, освіта вища, Керівник виробничої служби, Шахтоуправління «Тернівське», «ДТЕК Павлоградвугілля», шахта «Самарська»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Попова Світлана Валентинівна, народилася 16 травня 1964 року, освіта вища, Головній спеціаліст, Управління соціального захисту населення Тернівської міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Воловенко Інна Миколаївна, народилася 5 березня 1980 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Бабкін Віктор Вікторович, народився 13 грудня 1987 року, освіта професійно-технічна, Гірник очисного забою, Шахтоуправління Павлоградське
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Айзатулова Вікторія Петрівна, народилася 16 вересня 1988 року, освіта вища, Машиніст підйомної машини підземний, Шахтоуправління Павлоградське, шахта Тернівська
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Ляпустін Дмитро Володимирович, народився 5 грудня 1986 року, освіта вища, Прохідник підземний, Шахтоуправління Павлоградське, шахта «Тернівська»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Прохоренко Наталя Вячеславівна, народилася 20 лютого 1969 року, освіта вища, Голова правління, Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Спортивна, 5»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Афанас’єв Олександр Володимирович, народився 26 вересня 1982 року, освіта вища, Гірник очисного забою, Шахтоуправління Павлоградське
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Кравченко Ілля Анатолійович, народився 8 вересня 1985 року, освіта вища, Гірничий майстер підземний, Шахтоуправління Павлоградське
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Лєжнєва Віра Іванівна, народилася 22 жовтня 1968 року, освіта вища, Координатор, Громадська організація “Жінки Західного Донбасу”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Петренко Олександр Сергійович, народився 8 грудня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Проховська Наталія Валеріївна, народилася 7 грудня 1977 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Урсол Денис Сергійович, народився 1 січня 1988 року, освіта вища, Прохідник підземний, Шахтоуправління Дніпровське
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Свічкар Валерій Валерійович, народився 27 жовтня 1985 року, освіта професійно-технічна, Електрослюсар підземний, Шахтоуправління “Тернівське” шахта “Західно-Донбаська”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  22. Шпонько Андрій Олександрович, народився 29 квітня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Пепель Ігор Володимирович, народився 20 липня 1964 року, освіта вища, Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Вітал»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Аносова Ірина Олександрівна, народилася 7 червня 1990 року, освіта вища, Начальник, Тернівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Зінченко Кристина Сергіївна, народилася 31 жовтня 1992 року, освіта професійно-технічна, Касир-оцінювач, ПТ «Економ ломбард «Добродькін і Компанія»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Черепаха Віктор Михайлович, народився 11 травня 1957 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2