Кандидати в депутати до Синельниківської районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Синельниківської районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Синельниківської районної ради

  1. Кравченко Костянтин Валентинович, народився 29 травня 1976 року, освіта вища, Голова, Синельниківська районна рада Дніпропетровської області
    Перший номер у виборчому списку до Синельниківської районної ради
  2. Шарамок Інна Володимирівна, народилася 14 червня 1971 року, освіта вища, Головний лікар, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Раївської сільської ради”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Панченко Володимир Федорович, народився 26 лютого 1962 року, освіта вища, Директор, ДОК “Дніпро”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Мартиненко Микола Дмитрович, народився 26 серпня 1990 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Сачко Олена Ігорівна, народилася 18 квітня 1974 року, освіта вища, Директор, Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Синельниківської міської ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Бур’ян Тетяна Миколаївна, народилася 8 грудня 1971 року, освіта вища, Керуюча справами, Синельниківська районна рада Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Яковін Володимир Борисович, народився 17 липня 1966 року, освіта вища, Перший заступник міського голови, Синельниківська міська рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Журавель Олена Станіславівна, народилася 8 жовтня 1963 року, освіта вища, Директор, КУ “Синельниківський районний територіальний центр соціального обслуговування”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Боєв Євген Вікторович, народився 22 липня 1983 року, освіта вища, Начальник, Структурний підрозділ «Синельниківське Локомотивне депо» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Шебанов Олег Миколайович, народився 24 грудня 1973 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Левенець Тетяна Романівна, народилася 31 січня 1977 року, освіта вища, Голова, ПАТ “Агротехсервіс-Синельникове”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Козуненко Петро Анатолійович, народився 30 серпня 1984 року, освіта вища, Голова, Петропавлівська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Боровик Наталя Володимирівна, народилася 7 лютого 1981 року, освіта вища, Начальник, Структурний підрозділ «Станція Синельникове 1» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Аванісов Анатолій Володимирович, народився 18 січня 1970 року, освіта вища, Голова, Покровська районна державна адміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Радченко Олена Петрівна, народилася 30 липня 1973 року, освіта вища, Методист, ВПУ №75
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  16. Рудь Олександр Гаврилович, народився 27 квітня 1961 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Весна”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Воробйов Валерій Борисович, народився 12 червня 1963 року, освіта вища, Керівник апарату, Синельниківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Саєнко Наталія Іванівна, народилася 1 березня 1969 року, освіта вища, Продавець, Магазин «Метр квадратний»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  19. Кучкіна Олександра Вікторівна, народилася 24 жовтня 1985 року, освіта вища, Голова, Васильківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Карпенко Володимир Володимирович, народився 25 січня 1984 року, освіта вища, Директор, СФГ “Едельвейс”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  21. Каратицька Алла Станіславівна, народилася 20 жовтня 1971 року, освіта вища, Вихователь, КЗДО “Миколаївський д/с № 1 “Сонечко”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №5
  22. Горкін Сергій Миколайович, народився 12 жовтня 1961 року, освіта вища, Тренер, Миколаївська об’єднана територіальна громада
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №5
  23. Варданян Аркадій Тігранович, народився 7 листопада 1981 року, освіта вища, Начальник відділу, Покровський районний відділ державної виконавчої служби
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Агафонов Олег Валерійович, народився 14 березня 1968 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  25. Цимбал Ольга Іванівна, народилася 29 січня 1974 року, освіта вища, Директор, КЗ “Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  26. Буц Максим Вікторович, народився 9 грудня 1975 року, освіта вища, Помічник командира взводу, 8-й Воєнізований Гірничо Рятувальний Загін, 1-й Воєнізований Гірничо Рятувальний Взвод
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №5
  27. Глухова Світлана Юріївна, народилася 25 січня 1992 року, освіта вища, Вчитель, Комунальний дошкiльний навчальний заклад “Попелюшка”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  28. Іваніков Костянтин Вікторович, народився 29 травня 1984 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  29. Зибенкова Інна Миколаївна, народилася 2 серпня 1972 року, освіта вища, Начальник відділу, Виконавчий комітет Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  30. Кавун Вікторія Миколаївна, народилася 29 травня 1971 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Виконавчий комітет Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  31. Лисенко Роман Михайлович, народився 10 липня 1986 року, освіта вища, Заступник начальника відділу, Виконавчий комітет Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  32. Васько Людмила Петрівна, народилася 13 липня 1963 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Синельниківська районна рада Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  33. Чорний Петро Петрович, народився 12 липня 1968 року, освіта професійно-технічна, Механік виробництва, ПАТ “Синельниківська теплоізоляція”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  34. Мєщерякова Світлана Анатоліївна, народилася 16 квітня 1976 року, освіта вища, Начальник відділу, Синельниківська районна рада Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3