Кандидати в депутати до Синельниківської міської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Синельниківської міської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Синельниківської міської ради

  1. Заіка Олена Володимирівна, народилася 15 березня 1977 року, освіта вища, Секретар міської ради, Синельниківська міська рада
    Перший номер у виборчому списку до Синельниківської міської ради
  2. Гордієнко Андрій Володимирович, народився 31 липня 1978 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Циба Марина Вікторівна, народилася 15 липня 1976 року, освіта професійно-технічна, Обвалювальник-жилувальник м’яса та м’ясопродуктів, Фізична особа-підприємець Єрьомін
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Демиденко Михайло Володимирович, народився 20 грудня 1985 року, освіта вища, Начальник-головний лікар, Синельниківська районна державна лікарня ветеринарної медицини
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Бондарь Марина Володимирівна, народилася 15 березня 1977 року, освіта вища, Економіст, Синельниківське міське комунальне підприємстві «Житлово-експлуатаційна контора -1»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Романовських Андрій Аркадійович, народився 22 травня 1977 року, освіта вища, Начальник управління, Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Синельниківської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Гордієнко Микола Юрійович, народився 20 липня 1986 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Верутіна Марина Юріївна, народилася 14 листопада 1984 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Литвин Інна Валеріївна, народилася 14 лютого 1990 року, освіта вища, Тренер-викладач, Дитячо-юнацька спортивна школа м. Синельникове
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Шебанов Олег Миколайович, народився 24 грудня 1973 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Солоденко Алла Кузьмівна, народилася 14 жовтня 1965 року, освіта вища, Інструктор, Структурний підрозділ «Синельниківське локомотивне депо Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Боєв Євгеній Вікторович, народився 22 липня 1983 року, освіта вища, Начальник, Структурний підрозділ «Синельниківське локомотивне депо» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Смірнова Оксана Вікторівна, народилася 3 травня 1977 року, освіта вища, Заступник начальника управління, Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Синельниківської міської ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Батраченко Марина Олександрівна, народилася 10 лютого 1975 року, освіта вища, Керуюча, ТВБ №10003/0385 Філії Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  15. Ісаєв Костянтин Володимирович, народився 10 серпня 1972 року, освіта вища, Заступник директора, Комунальне некомерційне підприємстві «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Синельниківської міської ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Курілех Яна Андріївна, народилася 8 серпня 1987 року, освіта вища, Директор Будинку науки і техніки, Структурний підрозділ «Синельниківське локо мотивне депо» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Голуб Микита Сергійович, народився 18 лютого 1997 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Тимошенко Алла Данилівна, народилася 19 липня 1964 року, освіта вища, Директор, Комунальна установа «Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Лісниченко Олег Олександрович, народився 13 вересня 1980 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Голуб Наталія Сергіївна, народилася 18 листопада 1973 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Майстренко Артем Олександрович, народився 30 вересня 1985 року, освіта професійно-технічна, Реалізатор, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3